HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacje (29.05.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

Leftovers

W serwisie HBO GO Polska swoją premierę miały dzisiaj film i nowe odcinki seriali.

Mahler (1974) – obyczajowy – 12+ – polskie napisy i lektor – 110 min. Dostępne do: 30.04.2018

Początek XX wieku. Pięćdziesięcioletni Gustav Mahler (Robert Powell) jest odnoszącym sukcesy kompozytorem i dyrygentem, który pracuje i mieszka w Nowym Jorku. Pewnego dnia mężczyzna odkrywa, że jest poważnie chory i postanawia wrócić do Paryża, gdzie ma przejść kurację. Dodatkowo w jego małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Podczas licznych rozmów mających na celu ratowanie związku z Almą (Georgina Hale), artysta zaczyna przypominać sobie rozmaite traumatyczne wydarzenia z przeszłości.

Film był pokazywany na MFF w Cannes, gdzie został wyróżniony Główną Nagrodą Techniczną oraz nominacją do Złotej Palmy.

W rolach głównych: Robert Powell, Georgina Hale, Lee Montague, Miriam Karlin, Rosalie Crutchley.

The Leftovers / Pozostawieni (2014-2017) – serial obyczajowy/sci-fi, sezon 3 – 18+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 16.04.2019

W ostatnim sezonie, cztery lata po wydarzeniach sezonu drugiego, rodziny Garveyów i Murphych jednoczą się, desperacko poszukując systemu wartości, który pozwoliłby im wytłumaczyć to, tego czego w rzeczywistości wyjaśnić się nie da. Tymczasem w powietrzu wisi zapowiedź wielkich wydarzeń, które dopiszą finał tajemniczej historii Nagłego Zniknięcia dwóch procent ludzkości sprzed prawie siedmiu lat. Właśnie to wydarzenie kilka lat wcześniej wywróciło życie bohaterów do góry nogami i sprawiło, że przeprowadzili się na Antypody.

W rolach głównych: Justin Theroux, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler.

S3:O7 – The Most Powerful Man in the World – 57 min.

Veep / Figurantka (2012- ) – serial obyczajowy, sezon 6 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 16.04.2019

Prezydentura Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus) nie trwała zbyt długo. Po przegranej musiała pogodzić się z faktem, że na nową liderkę wolnego świata i prezydenta Stanów Zjednoczonych została wybrana Laura Montez (Andrea Savage). Meyer musi teraz opuścić Biały Dom i odnaleźć się w nowej sytuacji. Co może robić kobieta, która wcześniej zajmowała stanowisko szefa najpotężniejszego mocarstwa na świecie?

W rolach głównych: Julia LouisDreyfus, Tony Hale, Anna Chlumsky, Reid Scott, Matt Walsh.

S6:O7 – Blurb – 27 min.

Silicon Valley / Dolina Krzemowa (2014- ) – serial komediowy, sezon 4 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 23.04.2019

Start-upy, deweloperzy aplikacji, firmy internetowe… to hasła, które elektryzują dziś cały świat. Kilku mieszkających w Kalifornii kumpli, którzy są specjalistami od nowych technologii, niezmiennie pragnie osiągnąć sukces w świecie wielkiego biznesu. Ich liderem jest genialny programista Richard Hendricks (Thomas Middleditch), ale praca w zespole indywidualistów to nieustające wyzwanie. Czy uda im się podbić świat nowoczesnych technologii?

W rolach głównych: Thomas Middleditch, Josh Brener, T.J. Miller, Kumail Nanjiani, Zach Woods, Martin Starr.

S4:O6 – Customer Service – 28 min.

The White Princess / Biała księżniczka (2017- ) – serial obyczajowy/historyczny, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 16.04.2020

Anglia, rok 1485. Ryszard III ginie w bitwie pod Bosworth. Zwycięzcą jest Henryk VII z dynastii Tudorów (Jacob Collins-Levy). Aby zakończyć tzw. Wojnę Dwóch Róż, władca decyduje się ożenić z Elżbietą York (Jodie Comer), choć krążą pogłoski, że miała zostać żoną jego przeciwnika. Wydaje się, że tylko w ten sposób król będzie mógł zjednoczyć wycieńczone trwającą przez trzydzieści lat wojną domową społeczeństwo.

W rolach głównych: Jodie Comer, Jacob Collins-Levy, Michelle Fairley, Essie Davis, Vincent Regan.

S1:O7 – Two Kings – 54 min.

Hollywood on Set / Na planie (2003- ) – magazyn, sezon 14 – b.o. – polski lektor. Dostępne do: 18.06.2017

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S14:O22 – 24 min.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...