HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (04.06.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

Parówki

Do oferty serwisu HBO GO Polska trafiło dzisiaj kilka filmowych premier.

Sausage Party (2016) – komedia animowana – 18+ – polski lektor – 85 min. Dostępne do: 02.06.2018

Grupa produktów z supermarketu, pod przewodnictwem rezolutnej parówki o imieniu Frank, próbuje dowiedzieć się, skąd dokładnie pochodzą i co właściwie stało się ze szczęśliwcami, którym udało się już opuścić sklep. Zawsze powtarzano im, że w momencie, w którym trafią do wózka na zakupy, zacznie się dla nich cudowna przygoda. Kiedy Frank w końcu wydostaje się z supermarketu, przekonuje się, że rzeczywistość przedstawia się całkiem inaczej.

Głosów użyczyli: Salma Hayek, Edward Norton, James Franco, Seth Rogen.

The Hollars / Hollarsowie (2016) – komediodramat – 12+ – polskie napisy i lektor – 84 min. Dostępne do: 17.05.2018

John Hollar (John Krasinski) jest mieszkającym w Nowym Jorku, młodym rysownikiem komiksów. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego matka (Margo Martindale) jest poważnie chora i zmuszony jest udać się do rodzinnego miasteczka. Od pierwszych chwil nie jest mu łatwo. Na miejscu musi skonfrontować się z członkami swojej dysfunkcyjnej rodziny i dawnymi znajomymi z ogólniaka. Co gorsza, zaczyna myśleć o swojej byłej dziewczynie (Mary Elizabeth Winstead), mimo że jego aktualna partnerka (Anna Kendrick) spodziewa się dziecka.

W rolach głównych: John Krasinski, Anna Kendrick, Sharlto Copley, Margo Martindale, Richard Jenkins.

The Kite Runner / Chłopiec z latawcem (2007) – obyczajowy – 15+ – polskie napisy i lektor – 122 min. Dostępne do: 31.05.2018

Afganistan. Amir (Zekeria Ebrahimi) oraz Hassan (Ahmad Khan Mahmidzada) byli w dzieciństwie najlepszymi przyjaciółmi. Jedno dramatyczne wydarzenie, które miało miejsce podczas konkursu puszczania latawców, rozdzieliło ich jednak na długie lata. Po dwóch dekadach spędzonych w Kalifornii odnoszący sukcesy jako pisarz Amir (Khalid Abdalla) wraca do rządzonej przez talibów ojczyzny. Pragnie zmierzyć się z mrocznym sekretem z przeszłości i odkupić swoje winy.

Adaptacja znanej na całym świecie powieści Khaleda Hosseiniego, za reżyserię której odpowiada nominowany do Złotego Globu Marc Forster (Czekając na wyrok, Marzyciel, 007 Quantum of Solace). Nominacje do Oscara i Złotego Globu za muzykę autorstwa uznanego kompozytora Alberto Iglesiasa (Wierny ogrodnik, Volver). Obraz walczył ponadto o Złoty Glob w kategorii „najlepszy film zagraniczny”.

W rolach głównych: Khalid Abdalla, Zekeria Ebrahimi, Ahmad Khan Mahmidzada, Homayoun Ershadi, Atossa Leoni.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...