HBO GO Polska: Premiery w ofercie (13.11.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

hbogo-w-skrytosci-bg1-1Swoją premierę w ofercie HBO GO Polska ma dziś serial:

UNDERCOVER I. / W skrytości (2016) – serial, sezon 1 – 12+ – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.8/10

Maya Cobbina (Sophie Okonedo) jest niezwykle utalentowaną prawniczką, która powraca do rodzinnej Wielkiej Brytanii, aby zostać pierwszą w historii szefową prokuratury. Kobieta wychodzi z cienia i staje się osobą publiczną. Niespodziewanie na światło dzienne zaczynają wychodzić rewelacje na temat jej męża Nicka (Adrian Lester). Maya powoli uświadamia sobie, jak mało wie o mężczyźnie, z którym od blisko 20 lat dzieli życie.

Hipnotyzujący thriller o kobiecie, która odkrywa, że większość swojego życia żyła w kłamstwie. Teraz musi działać, aby chronić swoją karierę i przyszłość swoich dzieci. W jej rolę rewelacyjnie wciela się nominowana do Oscara Sophie Okonedo (Hotel Ruanda). Ciekawe kreacje tworzą również Adrian Lester (Stracone zachody miłości), Alistair Petrie (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie) oraz nominowany do Złotego Globu Dennis Haysbert (serial 24 godziny). Zdjęcia do produkcji powstały w Londynie, Kornwalii oraz amerykańskim stanie Luizjana.

Dostępny do: 31.10.2020

Gatunek: obyczajowy, thriller
Reżyser: James Hawes
Obsada: Sophie Okonedo, Adrian Lester, Daniel Ezra, Shannon Hayes, Tamara Lawrance

Pierwszy sezon liczy 6 odcinków.


Druga dzisiejsza premiera w ofercie HBO GO Polska to film:

hbogo-boost-bg-1BOOST (2016) – film – 98m – 15+ – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Nastoletni Hakeem (Nabil Rajo) jest synem pochodzących ze wschodniej Afryki migrantów. Rodzina żyje nieopodal Parc-Ex w Montrealu. Chłopak pracuje razem ze swoim najlepszym kumplem Anthonym ‚A-Mac’ McDonaldem (Jahmil French) w myjni samochodowej. Aby zdobyć dodatkowe pieniądze, chłopcy współpracują też z lokalnym gangiem. Pewnego dnia A-Mac przekonuje Hakeema do kradzieży auta, co prowadzi do fatalnych w skutkach konsekwencji.

72 dramatyczne godziny z życia dwójki nastolatków, którzy muszą odnaleźć się w sytuacji bez wyjścia. Film trzyma w napięciu i w wiarygodny sposób ukazuje życie wywodzących się ze środowiska migrantów młodych mieszkańców Montrealu. W ich role przekonująco wcielają się Nabil Rajo (film TV Aaliyah: The Princess of R&B) oraz Jahmil French (serial Degrassi: Nowe pokolenie). W obsadzie znaleźli się również znany z serialu Treme Ntare Guma Mbaho Mwine, Fanny Mallette (7 dni) oraz Patrick Goyette (serial Blue Moon). Reżyserem tego poruszającego obrazu jest Darren Curtis (Who Is KK Downey?). Za zdjęcia odpowiadał utalentowany operator o polskich korzeniach, Paweł Pogorzelski (Tragedy Girls).

Dostępny do: 30.04.2019

Gatunek: obyczajowy, kryminalny
Reżyser: Darren Curtis
Obsada: Nabil Rajo, Jahmil French, Ntare Guma Mbaho Mwine, Fanny Mallette, Patrick Goyette


Czytaj również:

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (13.11.2017)

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (12.11.2017)


 

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „HBO GO Polska: Premiery w ofercie (13.11.2017)

  1. Taka sama sytuacja jest z 1080p na tv samsunga wszystko się włącza w 720p dopiero przeskok z epizodu na epizod w serialach aktywuje 1080p i pewnie to samo jest z dźwiękiem w filmach tylko że w tym przypadku sobie nie przeskoczysz na inny odcinek w danym sezonie.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...