Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (13.11.2017)

Facebooktwitter

netflix-Star Trek Discovery-bg-1
[AKTUALIZACJA]
Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2017r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy odcinek serialu:

9 odcinek 1. sezonu Star Trek: Discovery (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.3/10

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Shazad Latif
Gatunki: Seriale i programy,Seriale akcji i przygodowe,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bryan Fuller,Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie. W serialu pojawi się nowy statek, nowi bohaterowie i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian. Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.

S1:O9 – 9. W głąb lasu – 48m
netflix-star-trek-discovery-S1E9

Lorca ignoruje rozkaz i wysyła Burnham z Tylerem na misję, której celem jest rozbrojenie klingońskich urządzeń maskujących bezpośrednio na statku wroga.

UWAGA: Odcinek 9 kończy pierwszą część 1. sezonu serialu. Druga część zadebiutuje w ofercie dopiero od 8 stycznia 2018r.


Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama.


Czwarty odcinek 3. sezonu serialu „Supergirl” (2016) zadebiutował dziś w ofercie Netflix Polska.

netflix-supergirl-bg-S3-1Supergirl (2015) – serial, sezon 1-3 – 7,4/10 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy romans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O4 – 4. Wiara – 41m
netflix-supergirl-S3E4
Znajomy symbol doprowadza Karę do mężczyzny realizującego obłąkańczą misję. Samantha stara się w pracy, ale ma poczucie, że zawodzi swoją córkę.

Nowy odcinek 3. sezonu serialu będzie się pojawiał w ofercie Netflix Polska co tydzień.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został dziś usunięty serial anime „Yuki Yuna Is a Hero” (2014).

netflix-Yuki Yuna Is a Hero-bg-1Yuki Yuna Is a Hero (2014) – serial anime, sezon 1 –  13+ – 6,24/10 – brak polskiej wersji językowej
IMDb: 7.1/10

Aby odeprzeć ataki potworów, bóstwo chroniące ludzkość obdarza supermocami członków szkolnego „klubu bohaterów”.

W rolach głównych: Haruka Terui, Yumi Uchiyama, Suzuko Mimori
Gatunki: Seriale i programy, Seriale anime, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów

Sezon 1: Tęczowe światło przenosi Yunę Yuki i jej szkolnych przyjaciół do kolorowego lasu, gdzie walczą w obronie bóstwa chroniącego ludzkość.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (13.11.2017)

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (11.11.2017)


Aktualizacja: Do oferty trafił dziś też film:

netflix-Oldboy-bg-1Oldboy / Oldboy. Zemsta jest cierpliwa (2013) – film – 1g43m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

jeszcze brak polskiego opisu

After being unaccountably held captive for years, Joe Doucett is suddenly released. Now, his only mission is to hunt down and punish his captors.

W rolach głównych: Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Sharlto Copley
Gatunki: Filmy kryminalne, Thrillery, Thrillery kryminalne, Filmy sensacyjne, Thrillery psychologiczne
Reżyser: Spike Lee

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner