Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty i nowy przeznaczony do usunięcia (26.11.2018)

Facebooktwitter

netflix The Missing
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na listopad 2018r. i z planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

The Missing / Zaginione (2003) | film | 2g17m | 16+ | 7,24/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Gdy jej najstarsza córka zostaje porwana przez znachora-bandytę, Maggie Gilkeson wzywa na pomoc swojego dawno niewidzianego ojca.

W rolach głównych: Tommy Lee Jones, Cate Blanchett, Evan Rachel Wood
Obsada: Tommy Lee Jones, Cate Blanchett, Evan Rachel Wood, Jenna Boyd, Aaron Eckhart, Val Kilmer, Sergio Calderón, Eric Schweig, Steve Reevis, Jay Tavare
Gatunki: Filmy hollywoodzkie, Westerny, Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Dramaty, Dramaty na podstawie literatury, Dramaty oparte na literaturze współczesnej
Kategorie: Brutalne, Trzymające w napięciu
Reżyser: Ron Howard

W tym westernie wyreżyserowanym przez zdobywcę Oscara Rona Howarda zagrali Tommy Lee Jones i Cate Blanchett.


netflix Outlander4 odcinek 4. sezonu Outlander (2014) | serial, sezon 1-4 | UHD/4K | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Epicka opowieść na podstawie popularnej serii romansów fantasy autorstwa Diany Gabaldon ukazuje historię pary kochanków z różnych czasów.

W rolach głównych: Caitriona Balfe,Sam Heughan,Tobias Menzies
Gatunki: Seriale i programy,Programy i seriale historyczne,Seriale romantyczne,Seriale akcji i przygodowe,Dramaty telewizyjne,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy,Filmy kostiumowe,Filmy i seriale historyczne
Twórca: Ronald D. Moore

Ta romantyczna saga zdobyła trzy nominacje do Złotych Globów oraz tytuł najbardziej wciągającego serialu 2016 roku.

 

Sezon 1: Sanitariuszka służąca podczas II wojny światowej, rozdarta między dwoma życiami — i miłościami — niespodziewanie zostaje przeniesiona 200 lat w przeszłość.

Sezon 2: W nowym sezonie serialu Claire i Jamie odnajdują się w świecie intryg na dworze króla Francji i podejmują działania, które mogą zmienić bieg historii.

Sezon 3: Rozdzieleni przez stulecia Claire i Jamie próbują żyć dalej, zmagając się ze wspomnieniami o utraconej miłości.

Sezon 4: Claire i Jamie organizują sobie życie od nowa w Karolinie Północnej w czasach rewolucji amerykańskiej. Tymczasem Brianna i Roger dokonują szokującego odkrycia.

S4:O4 – 4. Dom czy grób – 59 min

netflix Outlander S4E4

Fraserowie zaczynają budowę nowego domu, ale pracę mocno utrudniają im różne kłopotliwe spotkania. Roger dzwoni do Brianny, by podzielić się swoim odkryciem.

Kolejny odcinek zadebiutuje w ofercie od 3 grudnia 2018r.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner