HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (18.02.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Auta 3

W dniu dzisiejszym do oferty serwisu HBO GO Polska trafiły trzy nowe filmy.

Cars 3 / Auta 3 (2017) – animowany – b.o. – polski dubbing – 98 min. Dostępne do: 17.08.2018

Samochód wyścigowy Zygzak McQueen, z pomocą ambitnej przyjaciółki, staje do rywalizacji w ważnym wyścigu.

Zygzak McQueen przechodzi trudne chwile. Legenda sportów motorowych zostaje powoli zepchnięta na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Jego jedyną nadzieją jest młoda, pełna werwy i pasji kobieta mechanik – Cruz Ramirez. Dzięki niej i jej sprytnemu planowi działania Zygzak udowodni wszystkim, że zdobywca Złotego Tłoka łatwo się nie poddaje.

Trzecia część kinowego hitu dla najmłodszych opowiadająca o niezwykłych przygodach Zygzaka McQueena i jego dzielnej ekipy. Scenariusz powiela schemat kultowych obrazów z Rockym 3 na czele: utytułowany rajdowy mistrz musi znaleźć siłę, żeby zmierzyć się z młodym, ambitnym rywalem. Obraz w reżyserii debiutanta Briana Fee porywa wystrzałowym humorem i zapewnia masę dobrej zabawy.

W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli, m.in.: Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Marian Opania, Antoni Pawlicki.


The Bachelors / Kawalerskie życie (2017) – komediodramat – 12+ – polskie napisy i lektor – 95 min. Dostępne do: 14.02.2019

Ojciec i syn przeżywają ogromną tragedię, po której postanawiają przenieść się do innego miasta.

Po śmierci ukochanej żony Bill Ponder (J.K. Simmons) przeprowadza się razem z siedemnastoletnim synem Wesem (Josh Wiggins) do dużego miasta, aby zacząć wszystko od nowa. Szybko udaje im się wygoić rany i znaleźć szczęście w nowym domu. Wes poznaje Lacy (Odeya Rush), niezwykle intrygującą introwertyczkę. Bill natomiast nawiązuje znajomość z zaangażowaną w swoją pracę, elegancką nauczycielką Carine (Julie Delpy). Nowe związki sprawiają, że relacja ojca i syna zostaje jednak wystawiona na próbę.

Słodko-gorzki komediodramat o radzeniu sobie ze stratą oraz odkrywaniu życia na nowo. Twórcy – z Kurtem Voelkerem (scenariusz: Słodki listopad) na czele – skupiają się na procesie odbudowywania więzi między ojcem i synem. W ich role z powodzeniem wcielają się laureat Oscara oraz Złotego Globu J.K. Simmons (Whiplash) oraz utalentowany Josh Wiggins (Piekielny chłopak). Obok nich w obsadzie znaleźli się dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Julie Delpy (scenariusz: Przed zachodem słońca), Odeya Rush (serial HBO Pohamuj entuzjazm) oraz Kevin Dunn (Vicky Cristina Barcelona). Produkcja została wyróżniona na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Diego.

W rolach głównych: J.K. Simmons, Julie Delpy, Josh Wiggins, Odeya Rush, Kevin Dunn.


Lehatzil et Neta / Neta (2016) – dramat – 12+ – polskie napisy i lektor – 87 min. Dostępne do: 31.01.2019

W życiu czterech kobiet pojawia się tajemniczy nieznajomy, który pomaga im poradzić sobie z dużymi problemami.

Dalia (Rotem Abuhab), samotna matka, której praca polega na słuchaniu innych z coraz większym trudem dogaduje się z własną córką. Ruti (Naama Arlaky) chce mieć dziecko ze swoją partnerką. Boi się jednak powiedzieć matce, że jest lesbijką. Małżeństwo Mari (Irit Kaplan) przeżywa ogromny kryzys. Ani ona, ani jej mąż nie są w stanie powiedzieć o tym swoim dzieciom. Sharona (Neta Riskin) wraca po latach w rodzinne strony na pogrzeb matki. W życiu każdej z kobiet pojawia się tajemniczy nieznajomy – Neta (Benny Avni) – który pomaga im uporządkować rzeczywistość.

Mądre, charakteryzujące się wymykającą się schematom fabułą kino z przesłaniem w reżyserii jednego z ciekawszych współczesnych izraelskich twórców Nira Bergmana (Złamane skrzydła – trzy nagrody na MFF w Berlinie). Obraz pokazuje kobiety w momentach kryzysu – ich walkę o siebie, niezależność oraz rodzinę. W rolach głównych bohaterów wyśmienicie odnajdują się Benny Avni (Mądrość precla), Neta Riskin (Opowieść o miłości i mroku), Rotem Abuhab (Dzień dobry Panie Shlomi), Irit Kaplan (Tapuhim Min HaMidbar) oraz Naama Arlaky. Produkcja zdobyła dwie nagrody publiczności na Festiwalu Filmowym w Jeruzalem.

W rolach głównych: Benny Avni, Neta Riskin, Rotem Abuhab, Irit Kaplan, Naama Arlaky.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (17.02.2018)

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (17.02.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...