HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (29.03.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.6]

Krypton

W ofercie HBO GO Polska pojawił się dzisiaj nowy film oraz dwa premierowe odcinki serialu.

Mum’s List / Testament mamy (2016) – dramat – 12+ – polskie napisy i lektor – 97 min. Dostępne do: 31.08.2019

Życie zaangażowanej w swoją rodzinę matki zmienia się nie do poznania, kiedy odkrywa ona, że choruje na śmiertelny nowotwór.

Kate (Emilia Fox) jest kochającą żoną Singe’a Greene’a (Rafe Spall) i matką dwóch synów. Rodzina wiedzie spokojne, pełne radości życie. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że kobieta jest chora na raka piersi. Jej codzienność wywraca się z dnia na dzień do góry nogami. Kiedy Kate uświadamia sobie, że jej dni są policzone, postanawia spisywać swoje myśli, marzenia i wspomnienia. Wierzy, że sporządzone przez nią notatki pomogą rodzinie pogodzić się z jej stratą.

Wzruszający do głębi obraz o przemijaniu i godzeniu się z nieuniknionym. Produkcja w reżyserii Nialla Johnsona (Wszystko zostaje w rodzinie) pokazuje głębię miłości i różne jej oblicza. Przedstawia ludzi z krwi i kości w obliczu tragedii rodzinnej. Scenariusz filmu powstał na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa St Johna Greene’a pt. Testament mamy. W obsadzie obrazu znaleźli się nominowany do nagrody przyznawanej przez Amerykańską Gildię Aktorów Filmowych Rafe Spall (Big Short), Emilia Fox (Zaczarowane baletki), Elaine Cassidy (Wyspa Harpera), William Stagg (Makbet) oraz Matthew Stagg (Wojna i pokój).

W rolach głównych: Rafe Spall, Emilia Fox, Elaine Cassidy, William Stagg, Matthew Stagg.


Krypton (2018- ) – serial sci-fi, sezon 1 – polskie napisy i lektor.

Kilka dekad przed narodzinami Supermana, jego dziadek, którego dom został wyklęty i zhańbiony, walczy o honor swojej rodziny i uratowanie ukochanego świata przed zagładą.

Krypton. Seg-El (Cameron Cuffe) jest legendarnym dziadkiem Supermana, który musi zmierzyć się z poważnym dylematem – ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

Nowy serial, który śledzi losy przodka Supermana, jednego z najbardziej znanych w historii bohaterów komiksów. Akcja produkcji toczy się kilka dekad przed narodzinami Człowieka ze Stali, a jej pomysłodawcami byli laureat nagrody Saturna David S. Goyer (Batman – Początek) oraz Damian Kindler (serial Gwiezdne wrota). W rolę głównego bohatera wciela się Cameron Cuffe (Boska Florence). Obok niego w obsadzie znaleźli się Georgina Campbell (Król Artur: Legenda miecza), Shaun Sipos (Oszukać przeznaczenie 2), Elliot Cowan (Aleksander) oraz Ann Ogbomo (Wonder Woman).

W rolach głównych: Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Shaun Sipos, Elliot Cowan, Ann Ogbomo.


Czytaj również:

Wielkanoc w HBO, HBO GO i Cinemax: filmy Spider-Man: Homecoming, Piraci z Karaibów, Baby Driver, Za niebieskimi drzwiami, nowe seriale Trust, Gomorra 3, Ozn@czone, Sfreakowani

HBO Polska: Wataha 2 najlepszym serialem 2018r.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...