HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i powrót do oferty (28.04.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.4]

Twój wybór

Od dzisiaj w ofercie HBO GO Polska dostępne są dwa nowe filmy oraz jeden powracający tytuł.

FILMOWE PREMIERY:

L’embarras du choix / Twój wybór (2017) – komedia romantyczna – 12+ – polskie napisy i lektor – 90 min. Dostępne do: 31.01.2019

Czterdziestoletnia Juliette poznaje dwóch mężczyzn i musi zdecydować, z którym chce związać swoją przyszłość.

Juliette (Alexandra Lamy) ma ogromne problemy z podejmowaniem decyzji. Nawet w wieku czterdziestu lat musi często prosić o pomoc w dokonaniu najprostszego wyboru ojca lub dwóch najlepszych przyjaciół. Pewnego dnia kobieta poznaje czarującego Paula (Jamie Bamber). Chwilę później wpada na przystojnego Étienne’a (Arnaud Ducret). Jej życie coraz bardziej się komplikuje. Kobieta szybko uświadamia sobie, że będzie zmuszona podjąć ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości.

Przewrotna i pełna uroku komedia romantyczna, która tryska francuskim humorem i czaruje bezpretensjonalnym scenariuszem. Główną bohaterką obrazu jest czterdziestoletnia kobieta, która miewa poważne problemy dokonywaniem wyborów. W końcu los zmusza ją do wzięcia odpowiedzialności za samą siebie i swoje dalsze życie. W jej rolę z wdziękiem wciela się Alexandra Lamy (Ze wszystkich sił). Obok niej w obsadzie znaleźli się również Arnaud Ducret (Miłość i turbulencje), Jamie Bamber (Śnieżna śmierć), Anne Marivin (Jeszcze dalej niż Północ) oraz Sabrina Ouazani (Przeszłość). Za reżyserię filmu odpowiedzialny był Eric Lavaine (Powrót do mamy).

W rolach głównych: Alexandra Lamy, Arnaud Ducret, Jamie Bamber, Anne Marivin, Sabrina Ouazani. 


As You Are / Jaki jesteś (2016) – dramat – 15+ – polskie napisy i lektor – 100 min. Dostępne do: 30.09.2019

Nagrodzona na festiwalu w Sundance historia trójki przyjaciół, którzy starają się zrozumieć siebie i otaczający ich świat.

Jack (Owen Campbell) jest uczniem liceum, który mieszka razem ze swoją matką Karen (Mary Stuart Masterson) w prowincjonalnym mieście. Nastolatek czuje się wyobcowany i nie ma zbyt wielu bratnich dusz wokół siebie. Wszystko zmienia się jednak w dniu, w którym wprowadza się do nich partner Keren ze swoim synem Markiem (Charlie Heaton). Jack szybko zyskuje nowego przyjaciela. Do ich grupy dołącza Sarah (Amandla Stenberg). Trójka nastolatków spędza ze sobą coraz więcej czasu. Pewnego dnia jednak ich relacja zostaje wystawiona na próbę.

Pełne subtelności, niezależne kino amerykańskie opowiadające o przyjaźni, namiętności i dojrzewaniu. To poskładana ze strzępów wspomnień historia młodzieńczych wzlotów i upadków, w której nie brakuje silnych emocji. Jej autorem jest debiutujący w roli reżysera uzdolniony Miles Joris-Peyrafitte (Przeklęta ziemia). Kapitalne kreacje aktorskie tworzą Owen Campbell (Super Dark Times), Charlie Heaton (serial Stranger Things), Amandla Stenberg (Igrzyska śmierci), Scott Cohen (Miłość i inne używki) oraz Mary Stuart Masterson (Smażone zielone pomidory). Produkcja porywa przepięknymi zdjęciami Caleba Heymanna oraz nastrojową muzyką. Obraz został wyróżniony Nagrodą Specjalną Jury na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance.

W rolach głównych: Owen Campbell, Charlie Heaton, Amandla Stenberg, Scott Cohen, Mary Stuart Masterson.


POWRÓT DO OFERTY:

A Lot Like Love / Zupełnie jak miłość (2005) – romantyczny – 12+ – polskie napisy i lektor – 103 min. Dostępne do: 31.03.2019

Oliver i Emily poznają się na pokładzie samolotu. Mimo że spędzają ze sobą kilka gorących chwil, przyznają, że nie pasują do siebie. Przez kolejnych siedem lat często się spotykają, a ich znajomość z czasem przeradza się w przyjaźń.

Oliver (Ashton Kutcher) i Emily (Amanda Peet) poznają się na pokładzie samolotu lecącego z Los Angeles do Nowego Jorku. Mimo że spędzają ze sobą kilka gorących chwil, jednomyślnie przyznają, że nie pasują do siebie. Przez kolejnych siedem lat często się spotykają, a ich znajomość z czasem przeradza się w przyjaźń. Dopiero gdy oboje zaliczą po kilka nieudanych związków i zatęsknią za prawdziwym uczuciem, odkryją, że pomiędzy nimi jest coś…zupełnie jak miłość.

Film opowiada o ludziach, którzy otrzymują od losu szansę na prawdziwe uczucie. Wiele lat zajmuje im jednak uzmysłowienie sobie, że mogą być razem szczęśliwi. W role głównych bohaterów w tej wdzięcznej i bezpretensjonalnej komedii romantycznej autorstwa wyróżnionego w Sundance Nigela Cole’a (Joint Venture) wcielają się Ashton Kutcher (serial Dwóch i pół) oraz Amanda Peet (Lepiej późno niż później). Aktorzy tworzą doskonałą ekranową parę i dostarczają widzom masę pozytywnej energii.

W rolach głównych: Ashton Kutcher, Amanda Peet, Kathryn Hahn, Kal Penn, Ali Larter.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (27.04.2018)

Maj 2018 na Showmax Polska – informacja prasowa – zwiastuny i lista premier

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...