Jest nowy opis serialu „The Witcher / Wiedźmin” (2018) w ofercie Netflixa

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-the-witcher-opis1Pod koniec zeszłego miesiąca poinformowaliśmy o pojawieniu się angielskiego opisu karty serialu „The Witcher / Wiedźmin” (2018) w ofercie Netflix Polska. Niedługo po naszej publikacji pojawił się i polski opis serialu.

Zaproponowany przez Netflixa pierwszy opis serii „Niekonwencjonalna rodzina łączy siły, aby walczyć o prawdę w niebezpiecznym świecie. W oparciu o popularną na całym świecie sagę fantasy.” niekoniecznie oddawał to czego dotyczy saga o Wiedźminie Geralcie.

Dziś Netflix zaprezentował nowy opis, już bardziej zgodny z duchem serii.

The Witcher / Wiedźmin (2018) – serial
Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.


Czytaj również: Saga o wiedźminie trafi na platformę Netflix. Cykl powieści fantasy Andrzeja Sapkowskiego doczeka się serialowej adaptacji


Data premiery serialu nie jest jeszcze znana, tak jak i jego obsada.

Andrzej Sapkowski będzie współpracował z twórcami serialu jako konsultant kreatywny. Producentami wykonawczymi zostali Sean Daniel (cykl filmów Mumia, serial The Expanse) i Jason Brown (The Expanse) partnerzy z firmy produkcyjnej Sean Daniel Company, a także Tomasz Bagiński (nominowany do Oscara za krótkometrażowy film animowany Katedra, nagrodzony BAFTĄ za Sztukę spadania, autor filmu Ambicja) i Jarosław Sawko (Sztuka spadania, Another Day of Life) z Platige Image, polskiego studia produkcyjnego specjalizującego się w tworzeniu efektów specjalnych. Bagiński ponadto wyreżyseruje co najmniej jeden odcinek w każdym sezonie.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Jest nowy opis serialu „The Witcher / Wiedźmin” (2018) w ofercie Netflixa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...