Premiera 6 odcinka serialu „Twin Peaks” (2017) już jutro w ofercie HBO i HBO GO

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

Szósty odcinek serialu „Twin Peaks” (2017) zadebiutuje w ofercie HBO i HBO GO już jutro, w poniedziałek 12 czerwca 2017r.

Nowy odcinek będzie nadany w najbliższy poniedziałek o godzinie 3:00 i 23:30 na kanale HBO3 oraz o godzinie 22:10 na kanale HBO. W tym samym czasie odcinek powinien być również dostępny w ofercie HBO GO.

Twin Peaks (2017) – serial, sezon 1 – 18+ – polskie napisy i lektor
Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana. W niezwykle wyczekiwanym nowym Twin Peaks widzowie zobaczą wielu znanych, powracających członków obsady, włącznie z Kylem Maclachlanem jako specjalnym agentem FBI. W serialu pojawi się również wiele nowych postaci. 18-częściowy serial Twin Peaks stworzony dla SHOWTIME® został napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland. Nowy Twin Peaks został w całości wyreżyserowany przez Davida Lyncha.

Reżyser: David Lynch
Obsada: Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Everett Mcgill, Kyle Maclachlan, Sheryl Lee

 

S1:O6 – Odcinek 6 – 55m
hbogo-twin-peaks-2017-S1E6-1

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...