Luty w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Disney+ będzie świetnym towarzyszem wciąż długich lutowych wieczorów.

Luty to również miesiąc zakochanych – na platformie Disney+ czeka mnóstwo animowanych i fabularnych klasyków do oglądania z drugą połową i w większym gronie, jak np. „Pretty Woman” czy „Zakochany kundel”, ale nie zabraknie też propozycji dla tych, którzy nie obchodzą walentynek. Tych drugich z pewnością zainteresuje serial “Rozterki Fleishmana”, w którym główne role grają Jesse Eisenberg i Claire Danes, a który opowiada o próbie odnalezienia się w życiu po rozpadzie małżeństwa.

Disney+ oferuje mnóstwo seriali i programów dla fanów tematyki true-crime. W lutym nie zabraknie nowości – już 15 lutego będziemy próbowali rozwiązać zagadkę, kim jest „Morderca na kampusie”, a 22 lutego wciągniemy się w „Zabójczą sieć”, która śledzi pracę nieustępliwych i pomysłowych internetowych detektywów, próbujących rozwiązać niektóre z najbardziej frustrujących spraw morderstw w Ameryce Północnej, wykorzystując cyfrowe ślady, bazy danych DNA i potęgę mediów społecznościowych.

Disney+ niska cena

NOWE SEZONY: w lutym powracają m.in. „Daleka północ” z 2. i 3. sezonem oraz „Wu-Tang: An American” saga z 3. sezonem (3 odcinki na start, kolejne co tydzień).

ROZTERKI FLEISHMANA (FLEISHMAN IS IN TROUBLE) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 22 lutego – dostępne wszystkie odcinki
Disney+ seriale

„Rozterki Fleishmana” to historia 41-letniego Toby’ego Fleishmana, który właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się nie ożenił pod koniec studiów medycznych. Ale na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje powrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa.

 

CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU (BLACK PANTHER: WAKANDA FOREVER) – 1 lutego – tylko w Disney+

Disney+ filmy

W Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu Studia Marvel królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.

 

DARBY I DUCHY (DARBY AND THE DEAD) –  FILM ORYGINALNY DISNEY+ – 27 stycznia

Darby Harper zyskuje zdolność widzenia zmarłych ludzi po wypadku, w którym ociera się o śmierć. W rezultacie staje się introwertyczna, odcina się od rówieśników z liceum i woli spędzać czas na doradzaniu samotnym duchom, które mają niedokończone sprawy na ziemi. Wszystko niespodziewanie zmienia się, gdy Capri, królowa najbardziej ekskluzywnej kliki w szkole, tuż przed swoja imprezą na cześć siedemnastych urodzin niespodziewanie umiera w dziwnym wypadku. Capri błaga Darby, żeby mimo jej śmierci impreza odbyła się zgodnie z planem. Aby uniknąć gniewu zmarłej szkolnej divy Darby musi wydostać się z narzuconej sobie samotni i wymyślić siebie na nowo na podobieństwo Capri. Oznacza to zaprzyjaźnienie się z ludźmi, których wcześniej unikała.

 

RODZINA DUMNYCH. GŁOŚNIEJ I DUMNIEJ (THE PROUD FAMILY: LOUDER AND PROUDER) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 1 lutego – dostępne wszystkie odcinki

Serial „Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej” to pełna ciepła i humoru kontynuacja uznanej serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.

 

MISTRZOWIE KUCHNI W DZICZY (CHEFS VS. WILD) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 1 lutego – dostępne wszystkie odcinki

Wzniesienie się na kulinarne szczyty nigdy nie wymagało tyle wysiłku. W każdym odcinku „Mistrzów kuchni w dziczy” dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja – przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w „kuchni w dziczy”, gdzie – korzystając z zebranych produktów i pomysłowości – będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach.

 

RANDKA CARLA (DUG LIFE: CARL’S DATE) – KRÓTKOMETRAŻOWY FILM ORYGINALNY DISNEY+ – 10 lutego

W filmie krótkometrażowym Pixar Animation Studios „Randka Carla” Carl Fredricksen z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni – o ile jest się psem.

 

Uwaga, dostępność filmów i seriali może się różnić w zależności od kraju i może ulec zmianie. Powyższe informacje są aktualne w momencie publikacji.


 

Polecamy również

Netflix Movie Preview 2023: zobacz najbardziej wyczekiwane filmy tego roku

Styczeń 2023 w ofercie HBO Max – ramówka na 16-31 stycznia – oficjalna lista nowości

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner