Marzec w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Marzec zwiastuje wiosnę i przyniesie wiele nowości, począwszy od długo oczekiwanego trzeciego sezonu The Mandalorian, który zadebiutuje w Disney+ już 1 marca.

Pojawi się również drugi sezon serialu „Misja: Podstawówka”. Tymczasem 8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet, a Disney+ zaprezentuje kolekcję „Kobiece historie”, która jest wyborem najciekawszych dramatów, komedii czy filmów dokumentalnych dla kobiet i o kobietach.

Również 8 marca w Disney+ zadebiutuje film “Duchy Inisherin”, który otrzymał 9 nominacji do Oscara®. Filmowych propozycji będzie więcej – Keira Knightley wystąpi w “Dusicielu z Bostonu” – prawdziwym thrillerze kryminalnym o pionierskich reporterkach, które ujawniły historię osławionych morderstw w Bostonie z lat 60. Natomiast w Dzień Świętego Patryka w Disney+ pojawi się film dokumentalny “Bono & The Edge A SORT OF HOMECOMING z Dave’em Lettermanem”.

THE MANDALORIAN SEZON 3 – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 1 marca – nowy odcinek co tydzień

W sezonie trzecim Mandalorianina śledzimy dalsze losy Din Djarina i małego Grogu.

The Mandalorian | Powtórka 1 i 2 sezonu NAPISY PL | Disney+

The Mandalorian | Materiał promujący sezon 3 | Disney+

 

DUCHY INISHERIN (BANSHEES OF INISHERIN) – 8 marca – tylko w Disney+

Wytwórnia Searchlight Pictures przedstawia niebanalny film scenarzysty i reżysera Martina McDonagha, w którym występują Colin Farrell i Brendan Gleeson. Pomimo że Pádraic i Colm, sąsiedzi z małego miasteczka, przyjaźnią się całe życie, nagle znajdują się w impasie, który ściąga na obu poważne konsekwencje. Colm stwierdza, że nie chce, by Pádraic więcej z nim rozmawiał, i przysięga, że z każdym złamaniem umowy obetnie sobie jeden palec. Pomimo szokującej i jednostronnej proklamacji Colma Pádraic pragnie naprawić ich relację. Fabuła Duchów Inisherin osadzona jest w realiach lat 20. XX wieku i irlandzkiej wojny domowej, a sam film to wyjątkowa opowieść ze znakomitą obsadą i pięknymi zdjęciami.

 

Disney+ Doświadcz fenomenu Mando Boba Fett

 

VENOM – 3 marca

Historia ewolucji najbardziej tajemniczej, złożonej i niegodziwej postaci z uniwersum Marvela – Venoma! Dziennikarz Eddie Brock (Tom Hardy) latami próbował zdemaskować niecne działania firmy prowadzonej przez naukowca Carltona Drake’a (Riz Ahmed), aż stało się to jego obsesją i zniszczyło mu karierę oraz związek z Anne (Michelle Williams). Załamany po stracie pracy i narzeczonej Brock staje się niespodziewanie nosicielem obcego symbionta, za sprawą którego otrzymuje nadzwyczajne super moce. Nieprzewidywalny, mroczny i agresywny Venom przeraża Brocka, ale też inspiruje i kusi nowymi możliwościami. Obaj toczą walkę starając się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem, jednocześnie coraz bardziej się ze sobą scalając. Czy Brock znajdzie dość siły, by zwalczyć zło i czy uda mu się pokonać daleko bardziej potężnego i lepiej uzbrojonego symbionta, Riota?

 

 

DUSICIEL Z BOSTONU [18+] – (THE BOSTON STRANGLER) – FILM ORYGINALNY DISNEY+ – 17 marca – tylko w Disney+

„Dusiciel z Bostonu” to thriller kryminalny w reżyserii wielokrotnie nagrodzonego Matta Ruskina. To oparta na faktach historia pionierskich reporterek, które w latach 60. nagłośniły sprawę wstrząsających morderstw Dusiciela z Bostonu. Loretta McLaughlin, dziennikarka gazety „Record American”, jako pierwsza odkrywa powiązania między zabójstwami. Gdy liczba ofiar rośnie, Loretta wraz z przyjaciółką z redakcji, Jean Cole, próbują rozwikłać sprawę, mimo że na każdym kroku muszą borykać się z seksizmem. Mimo to bohaterki za wszelką ceną usiłują dociec prawdy, ryzykując własnym życiem.

Dusiciel z Bostonu | Oficjalny zwiastun NAPISY PL | Disney+

 

MISJA PODSTAWÓWKA SEZON 2 (ABBOTT ELEMENTARY) – SERIAL KOMEDIOWY – 1 marca – dostępne 10 odcinków

Komedia o szkole, śledząca losy grupy oddanych i pełnych pasji nauczycieli oraz nieco gruboskórnej dyrektorki, którzy próbują działać w systemie szkół publicznych Filadelfii. Pomimo napotykanych przeciwności, są zdeterminowani, by pomóc swoim uczniom odnieść sukces w życiu i choć tych niesamowitych nauczycieli jest niewielu i są niedofinansowani, kochają swoją pracę, nawet jeśli nie pochwalają podejścia kuratorium do kwestii edukacji.

WIĘZY (KINDRED) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 29 marca – dostępne wszystkie odcinki

Adaptacja powieści „Kindred”, autorstwa Octavii E. Butler, skupia się na postaci Dany James (Mallori Johnson), młodej czarnoskórej kobiety i aspirującej pisarki, która porzuca swoje życie pełne rodzinnych zobowiązań i przenosi się do Los Angeles. Jednak okazuje się, że kobieta nagle cofa się w czasie. Czas ucieka, a Dana zmaga się z tajemnicami, o których nie miała pojęcia, że płyną w jej krwi.

 

Czy wiesz, że…?

  • W Dniu Świętego Patryka 17 marca w Disney+ pojawi się wyjątkowy film dokumentalny „Bono & The Edge A SORT OF HOMECOMING z Dave’em Lettermanem”. W filmie zobaczymy Davida Lettermana, który w czasie swojej pierwszej wizyty w Dublinie dołącza do muzyków U2 i towarzyszy im w koncercie, jakiego jeszcze nie zagrali.
  • Ulubieni ratownicy wracają! 15 marca w Disney+ pojawi się 4. sezon „911: Teksas” z premierowym odcinkiem co tydzień.
  • 8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet, a Disney+ ma w tym miesiącu wiele inspiracji. Subskrybenci mogą podróżować przez wieki od kobiet-szlakarzy do współczesnych aktywistek i wszystkiego pomiędzy, w kolekcji “Kobiece historie”.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOBIET

Kolekcja „Kobiece historie” w Disney+ to idealne miejsce, by w Dzień Kobiet poszukać inspiracji. Disney+ jest domem dla ikonicznych postaci Disneya oraz z uniwersów Marvela, Pixara i Gwiezdnych wojen, ale 8 marca warto poszerzyć swoje horyzonty o pouczające filmy dokumentalne lub odświeżyć nieco zapomniane kobiece historie. Kilka propozycji poniżej:

JANE
Już w Disney+
MPOWER
Od 8 marca w Disney+
UKRYTE DZIAŁANIA
Już w Disney+
KRÓLOWE EKRANU
Już w Disney+
MRS. AMERICA
Już w Disney+
TRZY BILLBOARDY ZA EBBING, MOSSOURI
Już w Disney+

 

CO JESZCZE POJAWI SIĘ W MARCU W DISNEY+?

  • Śladami Michaela (Finding Michael) – od 3 marca w Disney+
  • Na szlaku zbrodni – sezon 2 (Wild Crime) – od 1 marca w Disney+
  • To jest w nas (Up Here) – Od  24 marca w Disney+
  • Skazany na wolność (UnPrisoned) – od 10 marca w Disney+
  • Zabójcze umysły: ewolucja – sezon 16 (Criminal Minds: Evolution) – od 15 marca w Disney+

 

Uwaga, dostępność filmów i seriali może się różnić w zależności od kraju i może ulec zmianie. Powyższe informacje są aktualne w momencie publikacji.


 

Polecamy również

Nowe gry mobilne na Netflix w lutym

Serial „Grease: Rise of the Pink Ladies” zadebiutuje tej wiosny na platformie SkyShowtime

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner