Serial “Grease: Rise of the Pink Ladies” zadebiutuje tej wiosny na platformie SkyShowtime

Facebooktwitter

SkyShowtime seriale

Wyprodukowany przez wytwórnię Paramount Television Studios serial Grease: Rise of The Pink Ladies zadebiutuje wiosną na platformie SkyShowtime.

Akcja serialu rozpoczyna się cztery lata przed wydarzeniami przedstawionymi w kultowym filmie Grease. Jest rok 1954. Zanim Rock ‘n’ rollstanie się modny  a chłopcy z gangu T-Birds będą uważani za najfajniejszych w szkole,  czworo znudzonych wyrzutków ma odwagę bawić się na swoich własnych zasadach, co wywołuje moralny skandal, który na zawsze odmienia liceum Rydell High.

W rolach głównych zobaczymy Marisę Davilę jako Jane i Cheyenne Isabel Wells jako Olivię. W pozostałych rolach występują Ari Notartomaso jako Cynthia, Tricia Fukuhara jako Nancy, Shanel Bailey jako Hazel, Madison Thompson jako Susan, Johnathan Nieves jako Richie, Jason Schmidt jako Buddy, Maxwell Whittington-Cooper jako Wally i Jackie Hoffman jako dyrektorka szkoły McGee.

Autorką scenariusza jest Annabel Oakes (Atypowy, Transrodzic), która jest także jego showrunnerką i reżyserką serialu. Producentami wykonawczymi ze strony spółki Temple Hill są Marty Bowen i Wyck Godfrey. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią także Adam Fishbach i Alethea Jones (Stworzona do miłości, Dollface, Evil), która stanęła za kamerą podczas prac nad pilotem oraz dwoma innymi odcinkami serialu. Erik Feig i Samie Kim Falvey są producentami wykonawczymi z ramienia spółki PICTURESTART. Producentką serialu jest Grace Gilroy. Autorem choreografii jest Jamal Sims, który wyreżyserował jeden z odcinków. Ścieżkę muzyczną skomponował nominowany do nagrody GRAMMY producent muzyczny Justin Trante.

Disney+ Doświadcz fenomenu Mando Boba Fett

Usługa SkyShowtime jest dostępna bezpośrednio w aplikacji SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS i na stronie internetowej: www.skyshowtime.com. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł, a w specjalnej, ograniczonej czasowo ofercie promocyjnej za pół ceny na zawsze – 12,50 zł.

 

O SkyShowtime

SkyShowtime to nowa, wiodąca platforma streamingowa w Europie, która wchodzi na ponad 20 rynków obejmujących ponad 90. milionów gospodarstw domowych.  Serwis jest obecnie dostępny w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Czarnogórze, Kosowie, Niderlandach, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polsce, Serbii, Rumunii, Słowenii, Szwecji oraz na  Węgrzech i Słowacji. 28 lutego usługa zostanie uruchomiona w Andorze i Hiszpanii.

Platforma streamingowa SkyShowtime to wspólny projekt spółek Comcast i Paramount Global. W jej ofercie znajdziemy najlepszą rozrywkę, filmy i seriale własnej produkcji firmowane przez tak kultowe marki, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios czy Peacock. Na platformie SkyShowtime będą odbywać się premiery ekskluzywnych lokalnych produkcji oraz seriali własnej produkcji SkyShowtime Original.


 

Polecamy również

SkyShowtime świętuje wejście na rynki Europy Centralnej, oferując subskrypcję za pół ceny na zawsze

Luty 2023 w ofercie HBO Max – ramówka na 13-28 lutego – oficjalna lista nowości

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner