SkyShowtime świętuje wejście na rynki Europy Centralnej, oferując subskrypcję za pół ceny na zawsze

Facebooktwitter

SkyShowtime filmy seriale

SkyShowtime, platforma streamingowa, świętuje swój dzisiejszy start w Polsce, a także: Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech, oferując wszystkim nowym użytkownikom subskrypcję za pół ceny na zawsze.

Tylko przez ograniczony czas nowi użytkownicy rejestrujący się na skyshowtime.com otrzymają na zawsze 50% zniżki od standardowej ceny subskrypcji miesięcznej.

Oznacza to, że w Polsce użytkownicy korzystający z tej oferty będą płacić miesięcznie tylko 12,49 PLN, zamiast 24,99 PLN, za dostęp do światowej klasy rozrywki, w tym premier największych hollywoodzkich hitów filmowych oraz nowych seriali oryginalnych od najsłynniejszych światowych wytwórni. A wszystko to dostępne w jednym miejscu.

W Rumunii użytkownicy płacić będą zaledwie 1,99 EUR miesięcznie zamiast 3,99 EUR. W Czechach miesięczna cena w ofercie promocyjnej będzie wynosić 89 CZK zamiast 179 CZK.

Z kolei klienci na Węgrzech będą mogli płacić 999 HUF miesięcznie zamiast 1999 HUF, a w Albanii, Kosowie, Macedonii Północnej i Słowacji jedynie 2,99 EUR, zamiast 5,99 EUR.

Prezes SkyShowtime Monty Sarhan powiedział: „SkyShowtime zapewnia dostęp do doskonałych produkcji w naprawdę atrakcyjnej cenie, dlatego nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Jako nowy europejski serwis streamingowy z radością prezentujemy użytkownikom w Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech specjalną, ograniczoną czasowo ofertę subskrypcji za pół ceny na zawsze”.

Już od momentu startu platformy widzowie będą mogli oglądać filmy: „Ambulance”, „Downton Abbey: A New Era”, „Jerry and Marge Go Large”, „Jurassic World: Dominion”, „Ray Donovan: The Movie”, „Redeeming Love”, „The Bad Guys”, „The Hanging Sun”, „The Northman” i „Top Gun: Maverick”.

Disney+ niska cena

Użytkownicy zyskają też dostęp do szerokiej oferty seriali. Będą to m.in.: „1883”, „1923”, „A Friend Of the Family”, „All The Sins”, „American Gigolo”, „Funny Woman”, „Halo”, „Law & Order” (sezon 21), „Let The Right One In”, „Mayor of Kingstown” (sezony 1 i 2), „Pitch Perfect: Bumper In Berlin”, „Star Trek: Strange New Worlds”, „Souls”, „Super Pumped: The Battle For Uber”, „The Best Man: The Final Chapters”, „The Calling”, „The Fear Index”, „The First Lady”, „The Midwich Cuckoos”, „The Offer”, „The Rising”, „Tulsa King”, „Vampire Academy” i „Yellowstone”.

Wśród filmów i seriali, które w najbliższych miesiącach trafią na platformę SkyShowtime znajdują się jedne z najbardziej oczekiwanych tytułów: „A Town Called Malice”, „Belfast”, „Drift – Partners In Crime” (sezon 1A), „Lioness”, „Nope”, „Minions: The Rise of Gru”, „Rabbit Hole”, „Smile”, „The Black Phone” i „The Great Game”.

Poza dostępnością dla użytkowników poprzez stronę internetową: www.skyshowtime.com oraz aplikację SkyShowtime na urządzeniach Apple iOS, tvOS, Android TV, Google Chromecast i LG TV, SkyShowtime ogłosił dziś również partnerstwo z firmą Samsung. Od 14 lutego klienci na wszystkich rynkach będą mogli oglądać SkyShowtime za pośrednictwem wybranych telewizorów Samsung Smart TV*.

SkyShowtime | Oficjalny Trailer Premierowy | Oglądaj już teraz

W SkyShowtime obejrzysz doskonałe nowe seriale, produkcje dla dzieci i całej rodziny, a także cały katalog klasyki kina i telewizji od wytwórni; Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock.

*SkyShowtime będzie dostępny za pośrednictwem modeli Samsung Smart TV z 2017 roku lub nowszych z systemem operacyjnym Tizen OS 3.0 lub wyższym.

Oferta subskrypcji SkyShowtime za pół ceny na zawsze dostępna jest tylko przez ograniczony czas i podlega Zasadom i warunkom:

Polska – https://www.skyshowtime.com/pl/terms

Warunki oferty – https://www.skyshowtime.com/pl/terms/offers 

 

Informacje o SkyShowtime

SkyShowtime to najnowszy serwis streamingowy, który działa już na ponad 20 rynkach obejmujących ponad 90 milionów gospodarstw domowych. Obecnie dostępny jest w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Norwegii, Niderlandach, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Szwecji. W Andorze i Hiszpanii serwis wystartuje 28 lutego 2023 roku.

Jako wspólne przedsięwzięcie Comcast i Paramount Global, SkyShowtime oferuje najlepszą rozrywkę, filmy i seriale oryginalne od kultowych studiów filmowych Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock. SkyShowtime będzie również domem dla wielu ekskluzywnych produkcji lokalnych, a także seriali SkyShowtime Original.


 

Polecamy również

Luty 2023 w ofercie HBO Max – ramówka na 13-28 lutego – oficjalna lista nowości

Komedie romantyczne, wzruszające dramaty i zabawne seriale – Disney+ poleca na walentynki

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner