Netflix: Ciemny kryształ: Czas buntu | Zapowiedź: Comic-Con 2019

Facebooktwitter


Netflix zaprezentował materiał wideo zza kulis produkcji serialu Ciemny kryształ: Czas buntu, który zadebiutuje w ofercie 30 sierpnia 2019r.

“Chodzi o to, by oglądając serial, widz zapomniał, że ogląda kukiełki”. Fani na Comic-Con 2019 w San Diego mieli okazję zajrzeć za kulisy produkcji i podziwiać kunszt artystyczny włożony w realizację serialu na prezentacji reżysera Louisa Leterriera i producentki wykonawczej Lisy Henson. Ciemność nadejdzie 30 sierpnia.

O serialu
Ciemny kryształ: Czas buntu ponownie zabiera widzów na planetę Thra, gdzie trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażającą prawdę o mocy Skeksów i wyrusza w epicką podróż, aby rozpalić płomień rebelii i ocalić świat od zagłady.

Oparty na kultowym filmie Jima Hensona z 1983 r. serial Ciemny kryształ: Czas buntu opowiada zupełnie nową, epicką historię, która rozgrywa się na wiele lat przed wydarzeniami Ciemnego Kryształu. Produkcja Netflixa zrealizowana została z wykorzystaniem klasycznych technik lalkowych i nowatorskich efektów specjalnych. Planeta Thera powoli umiera. Leżący w jej sercu Kryształ Prawdy stanowiący źródło niewyobrażalnej mocy został skażony przez okrutnych Skeksów, a krainę zaczyna pustoszyć tajemnicza choroba. Gdy trójka Gelfingów odkrywa straszną prawdę o mocy Skeksów postanawiają oni wyruszyć w niebezpieczną podróż rozpalając po drodze płomień rebelii i stając do walki o losy planety.


Ciemny kryształ: Czas buntu / The Dark Crystal: Age of Resistance (2019) | serial, sezon 1 | 13+ | UHD, 4K | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Prequel klasycznego filmu fantasy, w którym trójka młodych Gelflingów, odkrywszy przerażający sekret, wznieca powstanie przeciw okrutnemu władcy.

Gatunki: Seriale familijne do wspólnego oglądania, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Programy i seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Fantazyjne

Film The Dark Crystal / Ciemny kryształ (1982) jest dostępny w ofercie Netflix Polska.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 19-20 lipiec 2019

WIEDŹMIN – Netflix udostępnił zapowiedź serialu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner