Netflix: Dark 2. sezon – data premiery i zwiastun

Facebooktwitter

Netflix Dark S02
Netflix opublikował dziś datę premiery, zwiastun i pierwsze kadry drugiego sezonu serialu DARK, który zadebiutuje w ofercie już 21 czerwca 2019r.

Musi nadejść apokalipsa. Premiera drugiego sezonu DARK już 21 czerwca 2019r.

Serial, który przekroczył granice i zjednał sobie widzów na całym świecie.

W drugim sezonie zobaczymy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020r. W międzyczasie jego przyjaciele – Martha, Magnus i Franziska – próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi.

Pierwsze kadry:


Dark (2017) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.6/10

Opis Netflix: Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. Pogoń za prawdą ujawnia szokujące, skrywane od pokoleń tajemnice.

W rolach głównych: Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórcy: Baran bo Odar, Jantje Friese

Twórcy serialu, Baran bo Odar i Jantje Friese, współpracowali też przy filmie „Who Am I. Możesz być kim chcesz”.

 


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (26.04.2019)

Premiery w ofercie HBO GO Polska (26.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...