Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. (02.06.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś również o nowy, 4. sezon serialu animowanego:

The Adventures of Puss in Boots / Przygody Kota w butach (2015) – serial animowany dla dzieci, sezon 1-2 i 4 – 7+ – 7,69/10 – można pobrać – polskie napisy i dubbing
IMDb: 6.9/10

W tym komediowym serialu familijnym śledzimy przygody najwspanialszego na świecie kociego wojownika, kochanka i konesera mleka, który odwiedza egzotyczne miejsca.

W rolach głównych: Eric Bauza, Jayma Mays, Grey DeLisle
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Programy komediowe, Animowane seriale komediowe, Telewizyjne kreskówki, Filmy dla dzieci ze zwierzętami

Jayma Mays, znana z serialu „Glee”, użycza głosu Dulcynei w tym serialu komediowym utrzymanym w klimacie „Shreka”.

 

Sezon 1: Bohaterski kot strzeże ukrytego miasta San Lorenzo przed poszukiwaczami skarbów. Na przeszkodzie temu łowcy przygód może stanąć tylko… kłaczek! ​

Sezon 2: Kot w Butach podąża za głosem serca do tajemniczego miasteczka. Gdy odwraca chroniące je zaklęcie, postanawia zostać jego obrońcą i przywrócić mu dawną moc.

Sezon 4: W czwartym sezonie serialu futrzasty i awanturniczy bohater przeżywa kolejne niesamowite przygody, poszukując przerażającego przeciwnika.

Sezon czwarty liczy 13 odcinków.


W ofercie Netflix Polska debiutuje też nowy, 2. sezon serialu:


The Story of God with Morgan Freeman / W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i dubbing
IMDb: 8.0/10

Gospodarz programu Morgan Freeman zastanawia się nad rolą religii w historii ludzkości oraz jak to, w co wierzymy, nas łączy. Szuka też odpowiedzi na doniosłe pytania.

W rolach głównych: Morgan Freeman
Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty

Sezon 1: Gospodarz programu Morgan Freeman zastanawia się nad rolą religii w historii ludzkości oraz jak to, w co wierzymy, nas łączy. Szuka też odpowiedzi na doniosłe pytania.

Sezon 2: Morgan Freeman ponownie wyrusza w drogę, aby rzucić światło na boskie tajemnice istniejące zarówno w tym świecie, jak i w wymiarze duchowym.

Drugi sezon liczy 3 odcinki.


Czytaj również:

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun [HD] filmu Bejrut (2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (02.06.2018)

HBO GO Polska – pozostałe dzisiejsze premiery (01.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...