Netflix udostępnia zapowiedź i kadry z filmu „Nie patrz w górę” z Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio w rolach głównych

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix: Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio spróbują ocalić ziemię w filmie Nie patrz w górę.

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się tym nie przejmuje. Okazuje się, że próba ostrzeżenia ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media, zaczynając od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończąc w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry). Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

Netflix filmy

Netflix filmy
DON’T LOOK UP, MICHAEL CHIKLIS as DAN PAWKETTY. Cr. NIKO TAVERNISE/NETFLIX © 2021

Autorem scenariusza do filmu Nie patrz w górę i jego reżyserem jest laureat Oscara® Adam McKay („Big Short”). W pozostałych rolach wystąpią: Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley.

Scenariusz i reżyseria: Adam McKay
Historia: Adam Mckay & David Sirota
Zdjęcia: Linus Sandgren, ASC, FSF
Montaż: Hank Corwin, ACE
Scenografia: Clayton Hartley
Kostiumy:
Susan Matheson
Dźwięk:
Nicholas Britell
Producenci:
Adam McKay, p.g.a. & Kevin Messick, p.g.a

Obsada: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill, Mark Rylance, Tyler Perry, Timothée Chalamet, Ron Perlman, Ariana Grande, Scott Mescudi, Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis, Tomer Sisley, Cate Blanchett oraz Meryl Streep

Film zadebiutuje w ofercie Netflix 24 grudnia 2021r. a w wybranych kinach będzie dostępny od 10 grudnia 2021r.

Nie patrz w górę | Oficjalny teaser

 

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

HBO Max zadebiutuje w Europie 26 października, a w Polsce w 2022 roku

🎬 Wrześniowe premiery na Netflix – planowane nowości – oficjalna lista filmów i seriali 🎬

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner