Netflix: Drugi sezon Zagubionych w kosmosie potwierdzony!

Facebooktwitter


Więcej niebezpieczeństwa Willu Robinsonie!
Netflix zapowiedział dziś drugi sezon Zagubionych w kosmosie.

  • Netlix ogłosił dzisiaj, że Zagubieni w kosmosie powrócą z drugim sezonem!
  • Serial oryginalny Netflix jest produkowany przez Legendary Television.
  • W Zagubionych w kosmosie występują Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey.
  • Producentami wykonawczymi serialu są Zack Estrin, Kevin Burns, Jon Jashni, Matt Sazama oraz Burk Sharpless.

Zapowiedź 2. sezonu została dziś opublikowana na Netflixowym koncie Facebookowym:

https://www.facebook.com/lostinspacenetflix/videos/1938284186202593/

Pierwszy sezon zadebiutował globalnie w ofercie 13 kwietnia 2018r.

 

Lost in Space / Zagubieni w kosmosie (2018) – serial, sezon 1 – 7+ – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor

Po awaryjnym lądowaniu na obcej planecie rodzina Robinsonów walczy z przeciwnościami losu i nieznanymi zagrożeniami, aby przeżyć i uciec.

W rolach głównych: Molly Parker, Toby Stephens, Max Jenkins
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy

W nowej wersji serialu SF z lat 60. występują: Molly Parker („House of Cards”), Toby Stephens („Piraci”) i Parker Posey.

 

O serialu Zagubieni w kosmosie
Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. W trakcie podróży koloniści są jednak zmuszeni awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie muszą współpracować i nawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznej i obcej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży.

Wraz z Robinsonami na obcej planecie uwięzione są również dwie osoby spoza rodziny, które w obliczu trudnych okoliczności szybko znajdują wspólny język (zwłaszcza że łączy je wyjątkowy talent do oszustwa). Są to mistrzyni manipulacji – charyzmatyczna, a zarazem niepokojąca dr Smith, którą zagra PARKER POSEY (Śmietanka towarzyska, Mascots, Koncert dla Irwinga) oraz szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio znany z Kości, i Polowania na drużbów), który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.


Czytaj również:

Tytuły wytwórni Warner Bros. powracają do HBO Polska

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (14.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner