Netflix: GLOW – materiał dodatkowy i nowe zdjęcia

Facebooktwitter

Netflix GLOW S2
Netflix udostępnił dziś także materiał dodatkowy z nadchodzącego drugiego sezonu serialu GLOW.

W wideo przedstawiającym metamorfozy aktorek serialu GLOW widzimy jeszcze więcej brokatu, lakieru do włosów i spandexu oraz jak zawsze olśniewające bohaterki.

 

W drugim sezonie obserwujemy jak wrestlerki, które stały się lokalnymi celebrytkami, zmagają się z blaskami i cieniami swojej sławy. Ruth i Debbie, które teraz codziennie spotykają się na planie programu, muszą zmagać się z ciągle powracającymi problemami w ich skomplikowanej relacji. Sam ciągle jest taki sam, tylko teraz z nastoletnią córką pod swoim dachem i dwudziestoma odcinkami do wyprodukowania. Walki stają się coraz bardziej zaciekłe, a stawka wzrasta wraz z objętością fryzur zawodniczek.

Wszystkie odcinki drugiego sezonu Glow już od 29 czerwca 2018r. na Netflix!

O serialu Glow
Akcja tego pełnego napuszonych fryzur i druzgocących ciosów serialu toczy się w Los Angeles lat 80. XX wieku i jest zainspirowana prawdziwą historią kobiecej ligi wrestlingu. To fabularyzowana opowieść o bezrobotnej aktorce, która — chwytając ostatnią szansę na spełnienie marzeń — postanawia wziąć udział w programie o zawodniczkach wrestlingu.

Producentkami wykonawczymi serialu są Jenji Kohan („Orange is the New Black”) i Tara Herrmann („Orange is the New Black”), zaś jego współtwórczyniami i jednocześnie scenarzystkami — Liz Flahive („Homeland”) i Carly Mensch („Orange is the New Black”).


Czytaj również:

Netflix: Pierwsza europejska umowa na wyłączność z twórcami serialu Dark

Premiery w ofercie Netflix Polska (19.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner