Netflix: Główny zwiastun nowego serialu “After Life”

Facebooktwitter

netflix After Life S1
Netflix
Polska opublikował dziś główny zwiastun nowego serialu After Life, który zadebiutuje w ofercie 8 marca 2019r.

Serial, którego pomysłodawcą jest Ricky Gervais. „After Life” opowiada historię Tony’ego, w którego życiu wszystko się układało. Do czasu. Po nagłej śmierci żony Tony przechodzi drastyczną przemianę: postanawia żyć tak długo, aby zdążyć ukarać cały świat za to, co go spotkało. Jego broń? Mówić i robić wszystko, co tylko przyjdzie mu do głowy. Tony uważa, że obojętność na los wszystkich dookoła jest swego rodzaju supermocą, jednak ważni w jego życiu ludzie mają odmienne zdanie i próbują odnaleźć w nim miłego gościa, którego znali.

After Life: Sezon 1 (zwiastun)
Ricky Gervais wciela się w pogrążonego w żałobie wdowca, którego cięty język i sarkastyczny sposób bycia skrywają wrażliwą, szukającą wsparcia duszę.

Więcej o serialu

Tony (Ricky Gervais) wiódł idealne życie. Jednak po śmierci żony, Lisy, Tony zmienia się. Rozważa samobójstwo, jednak porzuca ten pomysł i postanawia żyć wystarczająco długo, by ukarać świat, mówiąc i robiąc, co tylko zechce. Uważa brak troski o siebie czy innych za rodzaj supermocy, jednak okazuje się, że jego plan będzie trudny do zrealizowania, bo wszyscy starają się odzyskać fajnego faceta, którego znali.

Ricky’emu Gervais towarzyszą: Kerry Godliman („Derek”) jako żona Tony’ego, Lisa, Tom Basden („Plebs”, „David Brent: Life On The Road”) jako szwagier Tony’ego, Matt, Tony Way („Na skraju jutra”) w roli najlepszego kumpla Tony’ego, Lenny’ego, David Bradley (seria filmów o Harrym Potterze, „Gra o tron”) jako tata Tony’ego oraz Ashley Jensen („Statyści”) w roli pielęgniarki taty Tony’ego.

W serialu zobaczymy też takie gwiazdy, jak: Penelope Wilton („Downton Abbey”, „Doktor Who”), David Earl („Cemetery Junction”, „Derek”), Joe Wilkinson („Him & Her”), Kerry Godliman („Derek”), Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty, Tim Plester i Diane Morgan („David Brent: Life On The Road”).

AFTER LIFE to serial oryginalny Netflix wyprodukowany przez firmę Derek Productions. Reżyserem, twórcą i autorem scenariusza tego sześcioodcinkowego serialu jest Ricky Gervais. Producentem jest Charlie Hanson, a producentami wykonawczymi — Ricky Gervais i Duncan Hayes.


After Life | serial, sezon 1 | 18+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Dziennikarz próbujący pogodzić się ze śmiercią żony zaczyna zachowywać się nieprzyjemnie, aby odepchnąć od siebie tych, którzy próbują mu pomóc.

W rolach głównych: Ricky Gervais, Tom Basden, Tony Way
Obsada: Ricky Gervais, Tom Basden, Tony Way, Diane Morgan, Mandeep Dhillon, David Bradley, Ashley Jensen, Kerry Godliman
Gatunki: Brytyjskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe
Kategorie: Udawana powaga, Cyniczne, Błyskotliwe, Zabawne
Twórcy: Ricky Gervais

Serial wyreżyserował i napisał zdobywca Złotego Globu — Ricky Gervais. Obok niego na ekranie Ashley Jensen („Statyści”).

 


Czytaj również:

Netflix podniósł właśnie w Polsce ceny za swoje pakiety – testuje nowy cennik

Oferta Netflix Polska na marzec 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...