Netflix testuje w Polsce nowe cenniki swoich planów abonamentowych

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix polska nowy cennik od 01 03 2019
[ AKTUALIZACJE ] Pakiety Netflix Polska właśnie zdrożały. Netflix uruchomił dziś w Polsce program testujący nowe wersje cenników na swoje pakiety. Ilość pakietów i ich funkcjonalność pozostaje bez zmian.

O podwyżce cen pakietów Netflixa mówi się już od dłuższego czasu. Ceny usługi w USA zostały podniesione już w październiku 2018r. o 1 dolar amerykański za plan Standard (jakość HD na maksymalnie 2 urządzeniach jednocześnie – podwyżka z 9,99 USD na 10,99 USD) i o 2 dolary za plan Premium (jakość Ultra HD / 4K na maksymalnie 4 urządzeniach jednocześnie – podwyżka z 11,99 USD na 13,99 USD).,

Polski oddział Netflixa zapewniał wtedy, iż podwyżki u nas nie są planowane.

Dziś czeka nas niemiła niespodzianka – Netflix podniósł ceny na swoje pakiety miesięczne w Polsce do poziomu: Dziś Netflix rozpoczął w Polsce testy cennika na swoje usługi, który proponuje nowe ceny za pakiety:

 • 39 zł. za pakiet Podstawowy
 • 52 zł. za pakiet Standard
 • 65 zł. za pakiet Premium

Netfix Polska nowy cennik marzec 2019

Nowe ceny obowiązują dla nowych klientów.

Obecni klienci jeszcze widzą na swoim koncie stary cennik, jednak zapewne mogą się spodziewać podwyżki po zakończeniu swojego najbliższego okresu rozliczeniowego.

Screenshot_2019-03-01 Netflix

Czekamy na oficjalne oświadczenie Netflix Polska w tej sprawie.

 

INFORMACJE O SERWISIE NETFLIX
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów telewizyjnych, z którego korzysta 104 mln aktywnych użytkowników w ponad 190 krajach. Każdego dnia udostępnia on łącznie ponad 125 mln godzin filmów i seriali, w tym własnych seriali, dokumentów i filmów pełnometrażowych (tzw. Netflix Originals). Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów w dowolnej liczbie, w dowolnej chwili, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i łącze internetowe. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania bez reklam i dalszych zobowiązań.

Aktualizacja 1: Otrzymaliśmy z Netflix Polska zapewnienie, że wspomniana podwyżka cen ma charakter testowy i niedługo będziemy mogli przedstawić oficjalne stanowisko firmy Netflix w tej sprawie.

Netflix od zeszłego roku w różnych krajach testuje nowe cenniki, więc to nic nowego. Dziś procedurą testową została objęta Polska.

Aktualizacja 2: Okazuje się, że testy cenowe nie są statyczne. Na urządzeniach mobilnych potrafią pokazywać się różne warianty cenowe (dzięki Maciek):

 • 34 zł. za pakiet Podstawowy
 • 49 zł. za pakiet Standard
 • 65 zł. za pakiet Premium

netflix-testy-cen-abonamentu-urzadzenia-mobilne-v1

 • 37 zł. za pakiet Podstawowy
 • 50 zł. za pakiet Standard
 • 63 zł. za pakiet Premium

netflix-testy-cen-abonamentu-urzadzenia-mobilne-v2

Aktualizacja 3: Oficjalne stanowisko Netflix Polska w sprawie testów nowych cenników:

 

Testując różne poziomy cenowe chcemy lepiej zrozumieć, jak użytkownicy postrzegają i cenią platformę Netflix. Testy te niekoniecznie oznaczają wprowadzenie konkretnych, nowych cen, a ich testowe wartości nie będą widoczne dla wszystkich.

 

Aktualizacja 4: Kolejna wersja testowango cennika (dzięki serplesniowy):

 • 34 zł. za pakiet Podstawowy
 • 47 zł. za pakiet Standard
 • 60 zł. za pakiet Premium

netflix-testy-cen-abonamentu-urzadzenia-mobilne-v3


Czytaj również:

Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (01.03.2019)

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska (01.03.2019)

KOMENTARZE:

24 myśli nt. „Netflix testuje w Polsce nowe cenniki swoich planów abonamentowych

 1. U mnie testowe plany wyglądają inaczej.

  34 zł. za pakiet Podstawowy
  49 zł. za pakiet Standard
  65 zł. za pakiet Premium

 2. U mnie bez zmian… Ciągle w ustawieniach konta pokazuje… „Następny rachunek 43zł(…)”. Mam nadzieję, że tak już zostanie.

 3. Trzeba będzie przejść do HBOGO 19.99 zł . Co prawda nie ma takiego wyboru ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

  • Wole jeden normalny film z HBOGO niz dwadziescia bezwartosciowych „Originalsow”.
   Czy co gorsza kolejny orange is new black,sabrina, luke cage czy inny bzdet gdzie zamiast rozrywki serwuje sie „poprawno-polityczna” propagande.

   Nie wiem dlaczego netflix jest tak popularny. Baza dobrych filmow sie kurczy, wytwornie takie jak disney rezygnuja, a oni sami potrafia usunac film po miesiacu czy dwoch.

 4. Bye bye Netflix Polska, welcome Prime Video!

  Ceny powinny być podniesione użytkownikom którzy dzielą konta na wiele osób, nie dla normalnych abonentów.

 5. Dzięki za współpracę Netflix, jak ceny skoczą i dla mnie to rezygnuję. Ceny w Polsce po podwyżce będą absolutnie nieadekwatne do naszego rynku i naszych zarobków. HBO już teraz ma lepszą ofertę, a oryginalne materiały Netflixa to śmiech na sali. Niech giną.

 6. Gdyby biblioteka filmów była taka sama jak w USA to może bym to przełknął ale płacić tyle samo a mieć x razy mniej? Poszukam innej platformy albo wrócę do torrentów.

 7. Za 65zł zamiast Netflixa można mieć:

  HBO GO: 19,90zł
  Amazon Prime: 13 zł
  CDA Premium: 19,90 zł

  Jeszcze na popcorn i piwo zostanie. Albo na Disney+ po uruchomieniu tego VOD.

 8. To ile w takim razie zapłacę jeśli teraz chcę wykupić pakiet? Obecną stawkę (52 zł za pakiet premium) czy tyle ile się wyświetla (60-65zł)?

 9. Jakby za tym szła jakość to nie miałbym nic przeciwko, a od kilku miesięcy nie było porządnego serialu oryginalnego, co chwile jakieś young adult lub inne badziewia, lektorzy w filmach/serialach netflix originals to jakaś porażka, po pięciu minutach słuchania tych „lektorów” ma się ochotę wyłączyć i na dodatek jeszcze gwóźdź do trumny czyli TWD bez wersji z lektorem, płacę 50zł to chcę mieć lektora i napisy, coraz gorszy ten nasz Netflix.

 10. No, ale mi podnieśli nagle do 64 zł i pobrali z karty bez pytania. Napisałem o zwrot i anulowałem subskrypcje. HBO jest za 19,99.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...