Netflix: Joanna Kulig zagra w nowym serialu “The Eddy”

Facebooktwitter

Netflix Joanna Kulig Head
Netflix
ogłosił dzisiaj, że Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu Netflix –  The Eddy.

The Eddy to debiut telewizyjny nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a.

MAJA (Joanna Kulig) to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

Kulig wyróżniona została niedawno Europejską Nagrodą Filmową w kategorii Najlepsza Aktorka za główną rolę w nominowanym do Oscara filmie Pawła Pawlikowskiego Zimna wojna. Aktorka została także laureatką Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2019 w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca. Wkrótce będzie ją można oglądać w serialowym dramacie Hanna.

The Eddy to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netflix.

Niedawno Netflix ogłosił, że w serialu zagra również Andre Holland, który wcieli się w postać pianisty jazzowego ELLIOTA UDO.

Netflix: Eddy – Andre Holland w nowym serialu Netflix

Wśród producentów wykonawczych serialu znaleźli się m.in.

  • Damien Chazelle, który wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki,
  • Pięciokrotny laureat nagrody BAFTA, zwycięzca nagród Tony i Olivier Award, scenarzysta i autor scenariusza do 6 odcinków, Jack Thorne (Skarb Narodów, To właśnie Anglia, Cudowny Chłopak),
  • Sześciokrotny zwycięzca nagrody Grammy i autor piosenek wykonywanych przez serialowy zespół, Glen Ballard (Jagged Little Pill Alanis Morissette i Bad Michaela Jacksona)
  • oraz wyróżniony nagrodą Emmy producent Alan Poul (Sześć stóp pod ziemią, Newsroom, Opowieści z San Francisco), który odpowiedzialny będzie za reżyserię dwóch odcinków.
  • Współproducentem będzie także Andre Holland.

The Eddy to ośmioodcinkowy dramat muzyczny, do którego zdjęcia realizowane będą we Francji. W serialu pojawią się dialogi w językach: francuskim, angielskimi i arabskim.


The Eddy | serial, sezon 1 | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Damien Chazelle, reżyser musicalu „La La Land”, prezentuje muzyczny serial dramatyczny o trapionym problemami klubie jazzowym w sercu wielokulturowego Paryża.

Gatunki: Francuskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne


Czytaj również:

Netflix: Homecoming – zwiastun filmu od Beyoncé

Netflix: Zapowiedź nowego serialu „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...