Netflix: Oficjalny zwiastun nr 3 filmu „Bright” (2017) – w roli głównej Will Smith

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

netflix-bright-bg1-1
Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun nr 3 filmu „Bright” (2017), który zadebiutuje globalnie w ofercie 22 grudnia 2017r.

O filmie Bright
Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie. Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk – człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) – wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

W filmie występują: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri i Kenneth Choi. Reżyserem jest David Ayer, a scenarzystą – Max Landis. Za produkcję odpowiadają David Ayer, Eric Newman oraz Bryan Unkeless

Bright (2017) – film – UHD/4K – 16+ – polskie napisy i lektor

W alternatywnej rzeczywistości, gdzie wśród ludzi mieszkają magiczne istoty, dwóch gliniarzy z LA zostaje wplątanych w wielką wojnę o wpływy. W roli głównej Will Smith.

W rolach głównych: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace
Gatunki: Akcja i przygoda, Hity kina akcji i przygody, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy
Reżyser: David Ayer


Czytaj również:

Netflix oficjalnie potwierdza powstanie 2. sezonu serialu „Marvel: The Punisher” (2017)

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (12.12.2017)


 

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Netflix: Oficjalny zwiastun nr 3 filmu „Bright” (2017) – w roli głównej Will Smith

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...