Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 4 (23.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-Paradox-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

Paradox (2018) – film – 1g13m – 13+ – polskie napisy

Neil Young i jego banda wyrzutków sieją ziarna chaosu i muzycznego piękna pod kowbojskim niebem w przypominającym dziwny sen filmie Daryl Hannah.

W rolach głównych: Neil Young, Lukas Nelson, Micah Nelson
Gatunki: Dramaty, Dramaty niezależne, Kino niezależne
Reżyser: Daryl Hannah

Dziwna magia, typy spod ciemnej gwiazdy i muzyka Neila Younga przeplatają się w surrealistyczny sposób w tym hołdzie na cześć życia i miłości w reżyserii Daryl Hannah.

O filmie PARADOX
Poemat fantastyczny i alternatywna baśń o muzyce i miłości – PARADOX to jedyna w swoim rodzaju osobista ekspresja artystyczna Daryl Hannah – scenarzystki i reżyserki filmu. Pewnego dnia w przyszłości – a może to przeszłość? – grupa wyjętych spod prawa wygnańców ukrywa się gdzieś wysoko w górach. Muzycy (Neil Young, Micah Nelson i Lukas Nelson) czekając na pełnię ksieżyca, który ma dać im magiczną moc, inspirację do tworzenia muzyki i duchowe przeżycia, szukają skarbu. PARADOX  to tętniący życiem film z muzyką stworzoną przez Young + Promise of the Real, który kontynuuje dziedzictwo kultowego artysty żyjącego wbrew zasadom.


netflix-Roxanne Roxanne-bg-1
Roxanne Roxanne (2018) – film -1g40m – 16+ – polskie napisy

Dorastała na niebezpiecznym nowojorskim osiedlu w latach 80., a w historii zapisała się utworem „Roxanne’s Revenge”. Oto historia rapującej nastolatki — Roxanne Shanté.

W rolach głównych: Chanté Adams, Mahershala Ali, Nia Long
Gatunki: Dramaty, Dramaty biograficzne, Dramaty oparte na faktach
Reżyser: Michael Larnell

Chanté Adams zdobyła za ten występ Nagrodę Specjalną Jury na Festiwalu Filmowym Sundance. Na ekranie też Mahershala Ali.

Ten dynamiczny film biograficzny, którego akcja toczy się w Nowym Jorku lat 80., ukazuje drogę nastoletniej Roxanne Shante na hip-hopowy szczyt.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na kwiecień 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 3 (23.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner