Netflix: Locke & Key – finalny zwiastun i zdjęcia z planu nowego serialu

Facebooktwitter


Netflix
opublikował oficjalny zwiastun nowego serialu Locke & Key opartego na bestsellerowej serii komiksów.

Oficjalny zwiastun pierwszego sezonu serialu Locke & Key, który pojawi się w serwisie Netflix 7 lutego 2020 r. Jest to adaptacja serii popularnych komiksów o trójce rodzeństwa, która wprowadza się do swojego starego rodzinnego domu, gdy ich ojciec zostaje zamordowany. Na miejscu okazuje się, że magiczne klucze do różnych pomieszczeń budynku dają właścicielom niezwykłe moce i zdolności.

O serialu
Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. Locke & Key od Carltona Cuse’a (Zagubieni, Bates Motel) i Meredith Averill (Nawiedzony dom na wzgórzu) jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

W serialu występują Darby Stanchfield (Skandal) jako Nina Locke, Jackson Robert Scott (IT i IT 2) jako Bode Locke, Connor Jessup (American Crime) jako Tyler Locke, Emilia Jones (Horrible Histories) jako Kinsey Locke, Bill Heck (Ballada o Busterze Scruggsie) jako Rendell Locke. Laysla De Oliveira wciela się w rolę Dodge’a, Thomas Mitchell Barnet gra Sama Lessera, Griffin Gluck (American Vandal) Gabe’a, a Coby Bird Rufusa Whedona.

Producentami wykonawczymi Locke & Key są: Carlton Cuse, Meredith Averill, Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall razem z Lydią Antoni i Tedem Adamsem (IDW), Lindsey Springer (Genre Arts), a także Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert i Rick Jacobs (Circle of Confusion) oraz Tim Southam, John Weber i Frank Siracusa (Take 5).


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 8 stycznia 2020

Premiera filmowa w ofercie HBO GO Polska – 8 stycznia 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner