Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 14 stycznia 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy serial animowany oraz o nowy film. Dwa filmy zostały dziś z niej usunięte. Dwa filmy zostały przeznaczone do usunięcia z oferty 21 stycznia 2020r.

Dzisiejsze nowości

Dalida / Dalida. Skazana na miłość (2017)
film – 2g1m – polski lektor

Biografia prowadzącej burzliwe życie Dalidy — urodzonej w Egipcie francusko-włoskiej piosenkarki — to historia miłości, sukcesu, mrocznego oblicza sławy i samodestrukcji.

W rolach głównych: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Filmy na podstawie literatury, Filmy francuskie, Dramaty, Dramaty o show-biznesie, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne, Filmy muzyczne i musicale
Kategorie: Wzruszający

Kipo and the Age of Wonderbeasts / Kipo i Dziwozwierze (2020)
serial dla dzieci i młodzieży – polskie napisy i dubbing

Wychuchana, ale przy tym zadziorna dziewczynka próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zmutowane zwierzęta. Czy przyjaciele pomogą jej wrócić do domu?

Sezon 1.: 10 odcinków od 14.01.2020 – Wychuchana, ale przy tym zadziorna dziewczynka próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zmutowane zwierzęta. Czy przyjaciele pomogą jej wrócić do domu?

W rolach głównych: Karen Fukuhara, Sydney Mikayla, Deon Cole
Twórcy: Radford Sechrist

Gatunki: Seriale dla dzieci, Seriale na podstawie komiksów, Seriale komediowe, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Zwariowany, Emocjonujący

Filmy dziś usunięte

Estar o no estar (2016)
film – 1g40m – 6,13/10 – polskie napisy

Schorowany mężczyzna wspomina krótki, ale intensywny romans z młodą i samotną Rosjanką, która była dla niego bratnią duszą.

Little Sister (2016)
film – 1g31m – 4,97/10 – polskie napisy

Dawna gotka postanawia zostać zakonnicą. Gdy odwiedza dom rodzinny, by spotkać się z bratem oszpeconym podczas wojny w Iraku, musi przejść prawdziwy test wiary.

Filmy dostępne w ofercie tylko do 20 stycznia 2020r.

Battle of Warsaw 1920 / 1920 Bitwa Warszawska (2011)
film – 1g50m – polska produkcja

Warszawa, rok 1920. Ola jest aktorką warszawskiego teatru rewiowego i narzeczoną Jana, lewicującego poety i kawalerzysty. Po otrzymaniu rozkazu wyjazdu na front, Jan postanawia oświadczyć się Oli i natychmiast ożenić. Ślubu w kościele św. Anny w Warszawie udziela młodym ksiądz Ignacy Skorupka. Podczas walk Jan zostaje posądzony o sympatie komunistyczne i bolszewicką agitację. Sąd wojskowy skazuje go na karę śmierci. Tymczasem Olę nachodzi w teatrze natrętny wielbiciel, kapitan żandarmerii Kostrzewa. Wkrótce Ola wstępuje do Ochotniczej Legii Kobiet jako sanitariuszka i przygotowuje się do obrony Warszawy. Wciąż ma nadzieję na odnalezienie męża, po którym wszelki ślad zaginął… Wątek miłosny przeplata się z dramatycznymi wydarzeniami, których nie szczędzi bohaterom historia. [themoviedb.org]

Wyjazd integracyjny (2011)
film – 1g25m – polska produkcja

Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. W obsadzie filmu integruje się doborowa ekipa aktorska – obok wymienionych w imprezie udział biorą: Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski, Bartłomiej Topa, Grzegorz Halama, Mariusz Czajka, Robert Gonera, Zbigniew Buczkowski, Jarosław Jakimowicz i Mirosław Zbrojewicz, a ich komiczne popisy wspomagają Afrykańczyk, Eskimos, para Norwegów i… indiański zespół disco polo. Suma wszystkich kaców dopiero przed Wami! [themoviedb.org]

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska – 13 stycznia 2020

Avenue 5 – nowy serial komediowy HBO z Hugh Laurie w roli głównej zadebiutuje w HBO GO oraz HBO 20 stycznia 2020r

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner