Netflix: Oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu “The Rain”

Facebooktwitter


Netflix udostępnił dziś oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu The Rain, który zadebiutuje w ofercie już 17 maja 2019r.

Przetrwać możesz tylko w grupie. Serial oryginalny Netflix „The Rain” powraca z drugim sezonem już 17 maja 2019r. Na ekranie: Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen i Mikkel Følsgaard.

PROGNOZA POGODY – DESZCZ POWRÓCI! Chociaż lato za pasem, nie uchronimy się przed deszczem…

Kelly Luegenbiehl, Wiceprezydent ds Międzynarodowych Produkcji Oryginalnych Netflix, powiedział:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wraz z utalentowaną obsadą i naszą wspaniałą ekipą rozpoczynamy pracę nad kolejnym sezonem. The Rain opowiada bliską ludziom historię, której istota sięga do uniwersalnych motywów, z którymi każdy z nas może się utożsamiać. Fakt, że pierwszy sezon dotarł do publiczności na całym świecie, to kolejny dowód na to, że dobre historie są w stanie przekraczać wszelkie granice”.

Jannik Tai Mosholt, główny scenarzysta i współtwórca The Rain powiedział:

„Niezmiernie cieszymy się z sukcesu naszej produkcji i niezwykle pozytywnego odbioru ze strony publiczności. Jesteśmy podekscytowani możliwością stworzenia kolejnego sezonu. Wciąż mamy wiele do powiedzenia na temat bohaterów i świata The Rain i nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli to zobaczyć”.

Twórcami serialu „The Rain” są Jannik Tai Mosholt („Rząd”, „Rita”, „Bedrag”), Esben Toft Jacobsen („Wielki niedźwiedź”, „Daleko daleko”) i Christian Potalivo („Dicte”, „Nowi lokatorzy”, „Lang historie kort”). W rolach głównych występują Alba August („Förtroligheten”, „Jordskott” i „Unga Astrid”), Mikkel Boe Følsgaard („Kochanek królowej”, „Scheda”), Lucas Lynggaard Tønnesen („Tidsrejsen”, „Kobieta w klatce”), Lars Simonsen („Most nad Sundem”, „Braterstwo”), Iben Hjejle („Dicte”, „Przeboje i podboje”), Angela Bundalovic („Zakochani widzą słonie”, „Gwałt”), Sonny Lindberg („Scheda”, „Anti”), Jessica Dinnage („Winni”, „Mistrz”), Lukas Løkken („En-To-Tre-Nu!”) oraz Johannes Kuhnke („Turysta”).


The Rain (2018) | serial, sezon 1, 8 odcinków | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Opis Netflix: Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa — i odpowiedzi.

W rolach głównych: Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen, Mikkel Boe Følsgaard
Obsada: Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen, Mikkel Boe Følsgaard, Lukas Løkken, Jessica Dinnage, Sonny Lindberg, Angela Bundalovic, Lars Simonsen
Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Duńskie seriale i programy, Seriale i programy skandynawskie, Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Przerażające, Mocne, Mroczne, Trzymające w napięciu, Wzruszające
Twórcy: Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen, Christian Potalivo


Czytaj również:

Premiery w ofercie HBO GO Polska (18.04.2019)

HBO GO Polska: Ponad 30 filmów zostanie usuniętych z oferty 1 maja 2019r.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...