Netflix: Pierwsze zdjęcia i data premiery serialu „Bridgertonowie”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.2]

Netflix seriale

Netflix udostępnia pierwsze zdjęcia i ogłasza datę premiery serialu Bridgertonowie, najnowszej produkcji studia Shondy Rhimes.

Przenieś się do Anglii czasów regencji i poznaj historię przyjaźni i miłości inspirowaną powieściami Julii Quinn.

Stworzony przez Chrisa Van Dusena serial zadebiutuje na Netflix już 25 grudnia 2020r.

Netflix seriale

O serialu
Wytwórnia  Shondaland i twórca Creator Chris Van Dusen zapraszają na serial Bridgertonowie. Śledzimy w nim losy Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), najstarszej córki potężnej familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji.  Dziewczyna marzy o powtórzeniu losu rodziców i znalezieniu wybranka, którego naprawdę pokocha. Na początku idzie jej świetnie i jest bezkonkurencyjna. Jednak gdy jej starszy brat odrzuca kolejnych kandydatów do jej ręki, w popularnej na salonach plotkarskiej gazecie tajemniczej Lady Whistledown pojawiają się liczne oszczerstwa pod adresem Bridgertonówny. Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings (Regé-Jean Page), zdeklarowany kawaler, którego matki debiutantek uważają za najlepszą możliwą partię. Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć — podobnie jak emocji, które aż w nich kipią podczas podchodów i utarczek toczonych na tle wyrażanych przez towarzystwo oczekiwań wobec ich przyszłości.

Netflix seriale

Bridgertonowie to romantyczny, skandalizujący i błyskotliwy serial, który pokazuje, że prawdziwa przyjaźń jest ponadczasowa, z siłą rodziny lepiej nie zadzierać, a o miłość zawsze warto walczyć. W obsadzie poza Phoebe Dynevor znaleźli się m.in. Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter i Harriet Cains. Głosu tajemniczej Lady Whistledown użycza Julie Andrews. Serial jest inspirowany  bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn.

Netflix seriale


 

Polecamy również

30 srebrników – nowy hiszpański serial HBO Europe zadebiutuje 29 listopada 2020r w HBO GO i HBO3

Netflix: „Elegia dla bidoków” z Glenn Close i Amy Adams – zwiastun i plakat nowego filmu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...