HBO GO Polska – dzisiejsze aktualizacje (21.03.2018)

Facebooktwitter

Kontra Odwet

W serwisie HBO GO Polska pojawiły się dzisiaj dwa nowe odcinki seriali.

Beyond (2017- ) – serial sci-fi, sezon 2 – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 18.01.2021

Drugi sezon serialu przygodowego przedstawiającego perypetie mężczyzny, który budzi się po dwunastu latach ze śpiączki.

Holden Matthews (Burkely Duffield) jest chłopakiem, który budzi się po dwunastu latach ze śpiączki. Jest zdezorientowany. Zupełnie nie rozumie, co się z nim przez te lata działo. Tym bardziej, że szybko uświadamia sobie, że w tym czasie zdobył wiele nowych umiejętności. Holden staje się częścią groźnej intrygi. Czy uda mu się wyjść cało z opresji?

Genialny serial sensacyjny, który wciska widza w fotel od pierwszego odcinka. Jego atutem jest bezbłędnie skonstruowana fabuła oraz wartka akcja. W głównych rolach występują Burkely Duffield (Warcraft: Początek), Jonathan Whitesell (The Hollow) oraz Romy Rosemont (Avengers). Twórcą produkcji nominowanej do nagrody Saturna w kategorii najlepszy serial fantasy jest Adam Nussdorf (serial Tron: Rebelia).

W rolach głównych: Burkely Duffield, Jonathan Whitesell, Jeff Pierre, Dilan Gwyn, Romy Rosemont.

S2:O8 – 40 min.


Strike Back: Retribution / Kontra: Odwet (2017) – serial sensacyjny, sezon 5 – 18+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 02.01.2019

Piąty sezon serialu przygodowego o agentach tajnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20.

Samuel Wyatt (Daniel MacPherson), Gracie Novin (Alin Sumarwata), Thomas “Mac” McAllister (Warren Brown) oraz Natalie Reynolds (Roxanne McKee) są nowymi członkami tajnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt agenci robią wszystko, aby powstrzymać bezwzględnego terrorystę Omaira Idrisi (Don Hany) oraz jego zepsutą do szpiku kości żonę Jane Lowry (Katherine Kelly) przed użyciem broni masowego rażenia. W tym celu przemierzają Północną Afrykę, Bliski Wschód oraz Europę. Co z tego wyniknie?

Kolejny sezon żywiołowego serialu, w którym nie brakuje trzymającej w napięciu fabuły, porywających wyścigów oraz brawurowych scen akcji. Za jego reżyserię odpowiedzialny był Michael J. Bassett (serial Demony da Vinci). W główne role tym razem wcielają się Daniel MacPherson (Gonitwa), Alin Sumarwata (Niesamowita podróż), Warren Brown (Mroczny Rycerz powstaje) oraz Roxanne McKee (serial HBO Gra o tron). Piąty sezon składa się z dziesięciu odcinków i jest koprodukcją Cinemax oraz brytyjskiego Sky TV.

W rolach głównych: Warren Brown, Daniel MacPherson, Roxanne McKee, Alin Sumarwata, Corey Johnson.

S5:O10 – 46 min.


Czytaj również:

Premiera 6. sezonu serialu „Grimm” (2011) w ofercie Netflix Polska

Netflix prezentuje zapowiedź nowego serialu – „Nightflyers”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner