HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (07.02.2018)

Facebooktwitter

Ślepy punkt

Do oferty HBO GO Polska dodano dzisiaj film i nowy odcinek serialu.

FILMOWA PREMIERA:

Dode Hoek / Ślepy punkt (2017) – thriller – 18+ – polskie napisy i lektor – 97 min. Dostępne do: 31.01.2019

Popularny stróż prawa o kontrowersyjnych poglądach musi zmierzyć się z ostatnim zadaniem w swojej policyjnej karierze.

Współczesna Belgia. Jan Verbeek (Peter Van den Begin) jest bezkompromisowym policjantem, który zajmuje się walką z narkotykami w Antwerpii. Mężczyzna cieszy się wielkim uznaniem społecznym. Pewnego dnia decyduje się na radykalny krok. Postanawia wystąpić z policji i zostać działaczem ultraprawicowej partii. Ostatniego dnia pracy mężczyzna zajmuje się sprawą w Charleroi, która wymyka się spod kontroli. Szybko okazuje się, że może ona pogrzebać jego przyszłość i szansę polityczną karierę.

Trzymający w napięciu kryminał w reżyserii Nabila Ben Yadira (La marche) obnażający mroczną twarz belgijskiej policji. Pełna akcji produkcja porusza problem korupcji, ekstremizmu, rasizmu oraz nielegalnych machinacji. Ciekawe kreacje aktorskie tworzą Peter Van den Begin (Anomalia), Soufiane Chilah (Dom), dwukrotnie nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej Jan Decleir (Hop), David Murgia (Zupełnie Nowy Testament) oraz Ruth Becquart (Rozważnie i romantycznie). Poruszający i pełen dramaturgii obraz zdobył uznanie krytyków na starym kontynencie.

W rolach głównych: Peter Van den Begin, Soufiane Chilah, Jan Decleir, David Murgia, Ruth Becquart.


NOWY ODCINEK:

Beyond (2017- ) – serial sci-fi, sezon 2 – b.i. – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 18.01.2021

Drugi sezon serialu przygodowego przedstawiającego perypetie mężczyzny, który budzi się po dwunastu latach ze śpiączki.

Holden Matthews (Burkely Duffield) jest chłopakiem, który budzi się po dwunastu latach ze śpiączki. Jest zdezorientowany. Zupełnie nie rozumie, co się z nim przez te lata działo. Tym bardziej, że szybko uświadamia sobie, że w tym czasie zdobył wiele nowych umiejętności. Holden staje się częścią groźnej intrygi. Czy uda mu się wyjść cało z opresji?

Genialny serial sensacyjny, który wciska widza w fotel od pierwszego odcinka. Jego atutem jest bezbłędnie skonstruowana fabuła oraz wartka akcja. W głównych rolach występują Burkely Duffield (Warcraft: Początek), Jonathan Whitesell (The Hollow) oraz Romy Rosemont (Avengers). Twórcą produkcji nominowanej do nagrody Saturna w kategorii najlepszy serial fantasy jest Adam Nussdorf (serial Tron: Rebelia).

W rolach głównych: Burkely Duffield, Jonathan Whitesell, Jeff Pierre, Dilan Gwyn, Romy Rosemont.

S2:O3 – No Es Bueno – 40 min.


Czytaj również:

Netflix Polska: Marvel: Jessica Jones sezon 2 – zwiastun, plakat i kadry z serialu

Premiery w ofercie Netflix Polska (07.02.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner