HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacje (14.03.2018)

Facebooktwitter

Bankowa gra

W dniu dzisiejszym do oferty HBO GO Polska trafił nowy miniserial oraz po jednym kolejnym odcinku dostępnych wcześniej tytułów.

NOWY SERIAL:

Bad Banks / Bankowa gra (2018) – miniserial dramatyczny, sezon 1 (wszystkich 6 odcinków) – b.i. – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 13.03.2021

Młoda profesjonalistka pracująca w bankowości inwestycyjnej zostaje wplątana w groźną intrygę.

Jana Liekam (Paula Beer) traci pracę w Crédit International, dobrze prosperującym, luksemburskim banku inwestycyjnym. Ambitna dziewczyna dostaje szybko nową, prestiżową posadę we Frankfurcie. Jej mentorem staje się wpływowy finansista Gabriel Fenger (Barry Atsma). Nowa praca daje jej dużo satysfakcji, ale wpływa na jej życie prywatne. Jana musi rozstać się ze swoim chłopakiem i jego pięcioletnią córką, co nie jest dla niej łatwe. Szybko okaże się z powodu swojej byłej szefowej, Christelle Leblanc (Désirée Nosbusch), Jana nie będzie mogła spać spokojnie.

Pełen emocji serial sensacyjny w reżyserii czterokrotnego zdobywcy nagrody Adolfa Grimme’ego Christiana Schwochowa (Listopadowe dziecko). Pełna napięcia intryga i ciekawie zarysowani bohaterowie to główne wyróżniki niemieckiej produkcji. Pełne psychologicznego autentyzmu postacie tworzą nominowana do nagrody Cezara Paula Beer (Mroczna dolina), Barry Atsma (Bodyguard Zawodowiec), Désirée Nosbusch (Der Fan), Mai Duong Kieu (Jestesmy mlodzi. Jestesmy silni) oraz Tobias Moretti (serial Komisarz Rex).

W rolach głównych: Paula Beer, Barry Atsma, Désirée Nosbusch, Albrecht Schuch, Mai Duong Kieu.


NOWE ODCINKI:

Beyond (2017- ) – serial sci-fi, sezon 2 – b.i. – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 18.01.2021

Drugi sezon serialu przygodowego przedstawiającego perypetie mężczyzny, który budzi się po dwunastu latach ze śpiączki.

Holden Matthews (Burkely Duffield) jest chłopakiem, który budzi się po dwunastu latach ze śpiączki. Jest zdezorientowany. Zupełnie nie rozumie, co się z nim przez te lata działo. Tym bardziej, że szybko uświadamia sobie, że w tym czasie zdobył wiele nowych umiejętności. Holden staje się częścią groźnej intrygi. Czy uda mu się wyjść cało z opresji?

Genialny serial sensacyjny, który wciska widza w fotel od pierwszego odcinka. Jego atutem jest bezbłędnie skonstruowana fabuła oraz wartka akcja. W głównych rolach występują Burkely Duffield (Warcraft: Początek), Jonathan Whitesell (The Hollow) oraz Romy Rosemont (Avengers). Twórcą produkcji nominowanej do nagrody Saturna w kategorii najlepszy serial fantasy jest Adam Nussdorf (serial Tron: Rebelia).

W rolach głównych: Burkely Duffield, Jonathan Whitesell, Jeff Pierre, Dilan Gwyn, Romy Rosemont.

S2:O7 – 40 min.


Strike Back: Retribution / Kontra: Odwet (2017) – serial sensacyjny, sezon 5 – 18+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 02.01.2019

Piąty sezon serialu przygodowego o agentach tajnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20.

Samuel Wyatt (Daniel MacPherson), Gracie Novin (Alin Sumarwata), Thomas “Mac” McAllister (Warren Brown) oraz Natalie Reynolds (Roxanne McKee) są nowymi członkami tajnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt agenci robią wszystko, aby powstrzymać bezwzględnego terrorystę Omaira Idrisi (Don Hany) oraz jego zepsutą do szpiku kości żonę Jane Lowry (Katherine Kelly) przed użyciem broni masowego rażenia. W tym celu przemierzają Północną Afrykę, Bliski Wschód oraz Europę. Co z tego wyniknie?

Kolejny sezon żywiołowego serialu, w którym nie brakuje trzymającej w napięciu fabuły, porywających wyścigów oraz brawurowych scen akcji. Za jego reżyserię odpowiedzialny był Michael J. Bassett (serial Demony da Vinci). W główne role tym razem wcielają się Daniel MacPherson (Gonitwa), Alin Sumarwata (Niesamowita podróż), Warren Brown (Mroczny Rycerz powstaje) oraz Roxanne McKee (serial HBO Gra o tron). Piąty sezon składa się z dziesięciu odcinków i jest koprodukcją Cinemax oraz brytyjskiego Sky TV.

W rolach głównych: Warren Brown, Daniel MacPherson, Roxanne McKee, Alin Sumarwata, Corey Johnson.

S5:O9 – 46 min.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (12.03.2018)

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (13.03.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner