Showmax Polska: Czym zaskoczy Weronika Rosati w finale SNL Polska? Scenę muzyczną zelektryzuje Pola Rise.

Facebooktwitter

SNL Polska - Weronika Rosati (2) min
Przed nami finał pierwszego sezonu SNL Polska – rodzimej wersji kultowego amerykańskiego formatu, który podbił serca widzów. Takie skecze, jak teleturniej papieży z Piotrem Adamczykiem czy klip CHWDP w wykonaniu Joanny Krupy z pewnością przejdą do historii naszej sceny rozrywkowej.

Już w najbliższą sobotę prowadzącą SNL Polska będzie aktorka o niepowtarzalnej urodzie i talencie  – Weronika Rosati. Sceną muzyczną zawładnie wschodząca gwiazda muzyki alternatywnej, Pola Rise.

Weronika Rosati – polska aktorka filmowa i telewizyjna. Uznana przez magazyn Forbes za jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Karierę zaczynała od ról w polskich serialach Marzenia do spełnienia, Samo życie i M jak Miłość. Po debiucie na małym ekranie Weronika pojawiła się w 2005 r. w filmie Pitbull, a już rok później pobierała nauki w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles oraz Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Jej hollywoodzka przygoda rozpoczęła się od roli w filmie Davida Lyncha Inland Empire. Weronika wciąż znajdowała jednak czas na rodzime produkcje, takie jak Czas Honoru czy nominowany do Oscara dramat wojenny Agnieszki Holland W ciemności. W 2012 r. wystąpiła u boku Ala Pacino i Christophera Walkena w filmie Twardziele. Rok później jej epizodyczny udział w filmie Last Vegas został doceniony zarówno przez Michaela Douglasa, jak i Roberta de Niro. Weronikę Rosati mogliśmy również oglądać w wielokrotnie nagrodzonej polskiej produkcji Obława oraz amerykańskim filmie wojennym Ostatnia misja USS Indianapolis, gdzie pojawiła się u boku Nicolasa Cage’a.

Pola Rise – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ze względu na swoją oryginalność i urzekającą świeżością twórczość, porównywana jest często do Lykke Li, Banks czy nawet Björk. W muzyce Poli dominują elektroniczne dźwięki przeplatane wyważonym, kobiecym wokalem. W 2014 r. ukazał się pierwszy solowy singiel artystki zatytułowany Did You Sleep Last Night, który wraz z utworem Soulless Dance zjawił się na jej debiutanckim minialbumie The Power of Coincidence. Wkrótce Pola zagrała na jednej scenie z Kasią Stankiewicz i Natalią Nykiel, a niedługo po tym wystąpiła jako support przed koncertem Selah Sue. W styczniu 2018 r. na rynku ukazał się debiutancki album studyjny Poli – Anywhere But Here. Tym samym wokalistka została nominowana w plebiscycie Sanki Gazety Wyborczej, jako jedno z objawień polskiej sceny muzycznej.

SNL Polska - Pola Rise min

Cały odcinek z udziałem Weroniki Rosati i Poli Rise można obejrzeć już na www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/SNL.Polska/
Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Netflix prezentuje zwiastun nowego filmu „Paradox” z Neilem Youngiem w roli głównej

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (14.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner