Netflix Polska: Aktualizacja oferty cd. (01.08.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-archer-bg-1Bez wcześniejszej zapowiedzi do oferty Netflix Polska trafiły dziś nowe sezony seriali:

8. sezon Archer (2009) – serial animowany dla dorosłych, sezon 1-8 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
Elegancki i do bólu uprzejmy Archer może i ma najfajniejsze gadżety, ale nie umie się dogadać z matką, która na nieszczęście jest również jego szefową.

W rolach głównych: H. Jon Benjamin, Judy Greer, Amber Nash
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale komediowe, Sitcomy, Animowane seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Adam Reed

Ten prześmiewczy serial zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego programu animowanego.

Sezon 1: Bohaterskie akcje wygadanego superszpiega Sterlinga Archera w komedii animowanej, której akcja rozgrywa się w środowisku międzynarodowych szpiegów.

Sezon 2: Superszpieg i erotoman Sterling Archer, u którego zdiagnozowano raka sutka, dalej pracuje dla międzynarodowej agencji szpiegowskiej i swojej nie do końca lojalnej załogi.

Sezon 3: W trzecim sezonie animowanej satyry szpiegowskiej Archer i jego współpracownicy zostają porwani przez piratów i wypuszczają z rąk terrorystę.

Sezon 4: Pechowi szpiedzy muszą uciekać z międzynarodowej stacji kosmicznej, uwolniwszy się z rąk bandytów, którzy ich tam zwabili.

Sezon 5: W animowanym świecie tajnych agentów prym wiedzie Sterling Archer, któremu pomaga apodyktyczna matka i szefowa agencji, Malory Archer.

Sezon 6: W sezonie 6. Archer udaje się do Strefy 51, łapie Barry’ego Dylana, schodzi się z Laną i zostaje zmniejszony, aby uratować życie pewnego naukowca.

Sezon 7: Archer trafia do Los Angeles i zakłada tam biuro detektywistyczne. Wraz z zespołem wkracza w świat tajemnic Hollywoodu, śmiertelnie groźnych spisków i gorących romansów.

Sezon 8: Pogrążony w śpiączce Archer zostaje gwiazdą mrocznej detektywistycznej sagi. W Los Angeles z 1947 roku musi pomścić morderstwo bliskiego przyjaciela.


netflix-rake-bg-1-13. sezon Rake (2010) – serial, sezon 1-4 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
Cleaver Greene może i jest genialnym i ambitnym prawnikiem, ale ma także narkotykową przeszłość, pociąg do hazardu i zero przyjaciół w branży.

W rolach głównych: Richard Roxburgh, Matt Day, Adrienne Pickering
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale komediowe
Twórcy: Peter Duncan, Richard Roxburgh, Charles Waterstreet

Sezon 1: Cleaver Greene jest genialnym prawnikiem zdolnym wyciągnąć z największych tarapatów klientów o najgorszej reputacji.

Sezon 2: Choć życie prywatne prawnika Cleavera Greene’a jest pasmem porażek, dla swoich klientów jest gotów zrobić wszystko.

Sezon 3: Cleaver Greene bez problemu znajduje czas dla najtrudniejszych klientów między wypadami do nowych restauracji, kolejnymi zauroczeniami, a nawet wizją więzienia.

Sezon 4: Cleaver wraca do rzeczywistości i próbuje prowadzić spokojne życie. Jednak kłopoty to jego specjalność.


netflix-Penn-Teller-11. sezon Penn & Teller (2015) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy
Duet światowej sławy magików obdarzonych specyficznym poczuciem humoru ocenia młodych iluzjonistów walczących o wielką nagrodę.

W rolach głównych: Penn Jillette, Teller, Jonathan Ross
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie programy i seriale
Twórcy: Penn Jillette, Teller, Peter Adam Golden, Andrew Golder
Reżyser: Dennis Rosenblatt

Sezon 1: Duet światowej sławy magików obdarzonych specyficznym poczuciem humoru ocenia zdolnych iluzjonistów walczących o wielką nagrodę.

Sezon 2 – In Vegas: Penn i Teller oceniają nową grupę magików — czekają nas m.in. pokaz z upiornym lusterkiem i karciana sztuczka z użyciem niewielkiego przepychacza.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Netflix Polska: Aktualizacja oferty cd. (01.08.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...