Netflix Polska: Filmy i seriale usunięte z oferty z dniem 01.08.2017

Facebooktwitter

netflix-touch-bg-1-1Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z oferty Netflix Polska zostały ziś usunięte filmy i seriale:

Touch (2012) – serial, sezon 1-2 – 13+ – 8,06/10 – polskie napisy
Autystyczny chłopiec umiejący odkrywać zależności liczbowe wydaje się przewidywać przyszłość, mimo że nie potrafi mówić.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, David Mazouz, Gugu Mbatha-Raw
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Tim Kring

Sezon 1: Samotny ojciec, Martin, próbuje nawiązać kontakt z autystycznym synem, Jakiem, i odkrywa, że talent chłopca do liczb może być kluczem do tajemnic wszechświata.

Sezon 2: Martin i Jake wyruszają w podróż do Los Angeles, by pomagać osobom w potrzebie, wykorzystując do tego zdolność Jake’a do przewidywania przyszłości za pomocą liczb.


netflix-dont-trust-b-in-apartment-23-bgDon’t Trust the B—- in Apartment 23 (2012) – serial, sezon 1-2 – 13+- 7,9/10 – polskie napisy
Po przeprowadzce do Nowego Jorku June zostaje oszukana przez współlokatorkę, Chloe. Ku zdziwieniu Chloe June odwraca sytuację, czym rozpoczyna historię ich przyjaźni.

W rolach głównych: Krysten Ritter, Dreama Walker, James Van Der Beek
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Nahnatchka Khan

Główną rolę w tym sitcomie gra Krysten Ritter („Breaking Bad”), której towarzyszy James Van Der Beek jako on sam.

Sezon 1: Naiwna prowincjuszka June jest zmuszona zamieszkać w Nowym Jorku z Chloe — przebiegłą dziewczyną, która nigdy nie przepuszcza okazji, żeby kogoś oskubać.

Sezon 2: Po paru miesiącach wątpliwego szkolenia pod okiem Chloe, naciągaczki i zarazem współlokatorki, prowincjuszka June powoli staje się pewną siebie mieszkanką Nowego Jorku.


netflix-21-bg-1-121 (2008) – film – 2g2m – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Grupa genialnych studentów zmienia się w mistrzów blackjacka pragnących wyrolować kilka kasyn w Las Vegas na miliony dolarów.

W rolach głównych: Jim Sturgess, Kevin Spacey, Kate Bosworth
Gatunki: Filmy kryminalne, Filmy o napadach, Dramaty kryminalne, Dramaty, Dramaty na podstawie literatury, Dramaty oparte na literaturze współczesnej
Reżyser: Robert Luketic

Zdobywca Oscara, Kevin Spacey, jako czarujący profesor, który zszedł na złą drogę i liczy na kolejną nieuczciwą wygraną.


netflix-South-Central-1South Central / Dzielnica (1992) – film – 1g38m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Były skazaniec Bobby wraca do gangu Deuces i ląduje z powrotem w więzieniu. Jednak tym razem znajduje inspirację, aby uchronić syna przed podobnym losem.

W rolach głównych: Glenn Plummer, Byron Minns, Lexie Bigham
Gatunki: Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Dramaty na podstawie literatury, Dramaty niezależne, Kino niezależne
Reżyser: Stephen Milburn Anderson


netflix-Winter-in-Wartime-1Winter in Wartime (2008) – film – 1g43m – 16+ – polskie napisy
Okupowana przez nazistów Holandia. Nastolatek wystawia na próbę rodzinne więzy, dokonuje trudnych wyborów między spokojem a bohaterstwem i mierzy się z tragedią wojny.

W rolach głównych: Martijn Lakemeier, Yorick van Wageningen, Jamie Campbell Bower
Gatunki: Filmy nagrodzone, Dramaty, Dramaty na podstawie literatury, Dramaty o tematyce wojskowej
Reżyser: Martin Koolhoven


netflix-Vantage-Point-1Vantage Point / 8 części prawdy (2007) – film – 1g29m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Prezydent USA Ashton zostaje postrzelony kilka chwil po przybyciu na szczyt antyterrorystyczny w Hiszpanii.

W rolach głównych: Dennis Quaid, Matthew Fox, Forest Whitaker
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Filmy szpiegowskie akcji i przygodowe, Filmy sensacyjne
Reżyser: Pete Travis

Ten thriller z Sigourney Weaver, Dennisem Quaidem i Forestem Whitakerem zadebiutował na 1. miejscu box office’u w USA.


netflix-Walk-Hard-The-Dewey-Cox-Story-1Walk Hard: The Dewey Cox Story / Idź twardo: historia Deweya Coxa (2007) – film – 1g36m – 16+ – można pobrać – polskie napisy
John C. Reilly jako fikcyjna gwiazda muzyki pop w parodii biografii muzycznych utrzymanych w stylu „od zera do milionera”. Gościnne role Elvisa Presleya i Beatlesów.

W rolach głównych: John C. Reilly, Jenna Fischer, Raymond J. Barry
Gatunki: Komedie, Filmy satyryczne
Reżyser: Jake Kasdan

Za parodię rockmana w tej komedii, wyprodukowanej przez Judda Apatowa, John C. Reilly dostał nominację do Złotego Globu.


Zawsze aktualną listę tytułów przeznaczonych do usunięcia z oferty Netflix Polska publikujemy na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-wszystkich-dostepnych-tytulow/?o=all_expire

Listę filmów i seriali już usuniętych z oferty Netflix Polska można zobaczyć na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-wszystkich-dostepnych-tytulow/?o=all_del

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner