Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (07.10.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

netflix-the-blacklist-bgNetflix Polska udostępnił dziś w swojej ofercie 2 odcinek 5. sezonu serialu „The Blacklist / Czarna lista” (2013).

Następne odcinki serialu będą dostępne w ofercie co tydzień w sobotę, czyli trzeci odcinek zadebiutuje 14 października 2017r.

The Blacklist / Czarna lista (2013) – serial, sezony 1-4 – UHD/4K – 16+ – 8,96/10 – polskie napisy i lektor
Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. sezonu serialu.

S5:O2 – 2. Greyson Blaise (nr 37) – 43m
netflix-blacklist-S5O2

Liz, Red i oddział specjalny ścigają miliardera, który dorabia sobie jako złodziej dzieł sztuki. Tom próbuje określić, co znajduje się w walizce. Dembe bada pewien trop.


Czytaj również: Filmowe i serialowe premiery w ofercie Netflix Polska (07.10.2017) i Netflix podnosi ceny abonamentu planów Standard i Premium – zmiany nie dotyczą Polski


Oferta powiększyła się o nowy, 22 odcinek 2. sezonu serialu:

netflix-Chelsea-bg-1Chelsea (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ – można pobrać
To nie jest jej pierwszy talk show, lecz pierwszy tego rodzaju. Pomysły, ludzie i miejsca, które ją fascynują, zawsze w jej unikalnym stylu.

Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Chelsea Handler

Chelsea Handler, królowa pasma nocnego i autorka bestsellerów, zawdzięcza sukces zuchwałemu i kąśliwemu poczuciu humoru.

Sezon 1: Znana z ciętego języka i dociekliwości Chelsea Handler prowadzi autorski talk show. Spodziewajcie się znanych twarzy, ambitnych tematów i fantastycznych przygód.

Sezon 2: Interesujący goście, aktualne tematy, niezwykłe zakątki świata. Chelsea powraca w zupełnie nowym formacie ze swoim odważnym spojrzeniem na zmienioną rzeczywistość.

S2:O22 – 22. Hart of the Matter – 64m
netflix-chelsea-S2E22

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (07.10.2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...