Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (13.01.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

netflix-Alice-Through-the-Looking-Glass-1Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został dziś usunięty film „Alice Through the Looking Glass / Alicja po drugiej stronie lustra” (2016).

Alice Through the Looking Glass / Alicja po drugiej stronie lustra (2016) – film – 1g53m – 7+ – polskie napisy i dubbing
IMDb: 6.2/10

Po latach Alicja wraca na drugą stronę lustra. Musi cofnąć się w czasie, aby uratować Szalonego Kapelusznika, ale nie będzie to łatwe zadanie.

W rolach głównych: Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 8–10, Filmy familijne, Familijne filmy przygodowe, Filmy familijne science fiction i fantasy, Filmowe adaptacje książek dla dzieci
Reżyser: James Bobin

W obsadzie wszystkie sławy, które wystąpiły w poprzedniej części, w tym Alan Rickman w jednej z ostatnich ról.Film zadebiutował w ofercie 13 lipca 2017r.


Wczoraj zadebiutował w ofercie nowy, 3 sezon serialu animowanego dla dzieci:

netflix-Turbo FAST-bg-1Turbo FAST / Turbo (2013) – serial dla dzieci, sezon 1-3 – 7+ – 7,5/10 – można pobrać – polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.0/10

Śledź losy ślimaka Turbo i jego superszybkiej ekipy w tym zabawnym i obfitującym w zwroty akcji serialu, który zapewni Ci mnóstwo frajdy.

W rolach głównych: Reid Scott, John Eric Bentley, Amir Talai
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Twórca: Chris Prynoski

Sezon 1: W pierwszym sezonie Turbo i jego ekipa ścigają się z całą masą zwariowanych przeciwników na własnym terenie i w przeróżnych egzotycznych miejscach.

Sezon 2: W tym sezonie Turbo i jego ekipa przeżywają jeszcze więcej szalonych przygód, w tym podróż w kosmos, walkę z superszerszeniem i rozbrajanie śmierdzącej bomby.

Sezon 3: W tym sezonie ekipa F.A.S.T. próbuje powstrzymać wiosnę, ląduje na cukierkowej wyspie, stawia czoła internetowym trollom i nie tylko.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (12.01.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (12.01.2018)


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...