Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (18.12.2017)

Facebooktwitter

netflix-Supergirl-bg1-1
Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na grudzień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy odcinek serialu:

9 odcinek 3. sezonu Supergirl (2015) – serial, sezon 1-3 – 7,4/10 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy romans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O9 – 9. Reign – 41m
netflix-supergirl-S3E9

Gdy w National City pojawiają się złowieszcze symbole, Lena i James postanawiają wspólnie porozmawiać z Morganem Edgem. W tym roku Wigilia będzie niebezpieczna.


Przypominamy, iż zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią jutro ostatni dzień będzie dostępny w ofercie film:

netflix-The Diary of a Teenage Girl-bg-1The Diary of a Teenage Girl / Wyznania nastolatki (2015) – film – 1g42m – 16+ – 6,07/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor

IMDb: 6.9/10

Szalone San Francisco w latach 70. Nastoletnia Minnie chaotycznie poszukuje siebie, nawiązując w tym samym czasie romans z chłopakiem swojej matki.

W rolach głównych: Bel Powley, Alexander Skarsgård, Kristen Wiig
Gatunki: Filmy nagrodzone, Dramaty, Dramaty niezależne, Dramaty romantyczne, Kino niezależne, Niezależne filmy romantyczne, Filmy romantyczne, Zmysłowe filmy romantyczne
Reżyser: Marielle Heller

Film zadebiutował w ofercie 20.06.2017.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (18.12.2017)

Premiera filmu „Divergent / Niezgodna” (2014) w ofercie Netflix Polska (16.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner