Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (10.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4]

Netflix Polska: Polskie napisy już dostępne we wszystkich odcinkach dwóch pierwszych sezonów serialu Star Trek: Deep Space Nine / Star Trek: Stacja kosmiczna (1993).

Polski dubbing trafił do brakujących odcinków serialu animowanego Justin Time GO! (2016) i jest dostępny już w całym 1. sezonie (13 odcinków).

Justin Time GO! (2016) – krótki opis:
„… W każdym odcinku główny bohater mierzy się z typowym dla dzieci wyzwaniem uczy się np.zasad dzielenia się z innymi czy pracy w zespole. To jednak nie wszystko Justin potrafi podróżować w czasie i każdy odcinek odbywa się w innej epoce i miejscu. Towarzyszami głównego bohatera są stworek Squidgy i przyjaciółka Olive tej drużynie nie straszne są żadne zadania. …”

Aktualizacja: Polski lektor dostępny w filmie dokumentalnym Steve Jobs: Billion Dollar Hippy / Steve Jobs: Hipis i miliarder (2011).

KOMENTARZE:

18 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (10.09.2016)

  1. Zawsze chciałam to obejrzeć tylko nie wiem czy zacząć oglądać skoro moga w każdej chwili usunąć.. Jakaś zorganizowana akcja by się przydała, żeby przy danej pozycji umieścili info kiedy usuną dany fil/serial/dokument

  2. Myślę że Netflix widzi że ma dużą konkurencję na polskim rynku i niestety chyba przygotowuje się do zwinięcia z naszego kraju.Może to i dobrze bo i tak nie mógł być konkurencją dla rodzimych serwisów VOD

      • Ja już się nauczyłem. Nie wiem, czy daje im to naprawdę taką satysfakcję, czy mają jakieś kompleksy i dlatego to robią – jednak już mnie to przestało interesować =)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...