Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (12.10.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2]

Netflix Polska dodał dziś polskiego lektora w filmach:

You Laugh But It’s True (2011)
Trevor Noah, początkujący komik z Południowej Afryki, przedziera się przez lawinę wątpliwości i obaw podczas przygotowań do swojego pierwszego, samodzielnego występu.

(T)ERROR (2015)
Kulisy operacji FBI prowadzonych w ramach walki z terroryzmem widziane z dwóch stron barykady: z perspektywy informatora rządowego i radykała będącego celem akcji.

Addicted to Sexting (2015)
Niepozbawiony humoru dokument o zjawisku erotycznych smsów, uwzględniający perspektywę zarówno ekspertów, jak i zwykłych użytkowników.

Further (2012)
Snowboardzista Jeremy Jones podróżuje przez dzikie obszary na całym świecie, by jako pierwszy zaliczyć trasy zapierające dech w piersiach.

Last Days in Vietnam / Ostatnie dni w Wietnamie (2014)
Dokument poświęcony ostatnim dniom wojny w Wietnamie, gdy nieplanowane blokady dróg zagrażały planom ewakuacji południowowietnamskich sojuszników USA.

Nfinity Champions League Cheerleading Event (2014)
Pełne oddania, poświęcenia i wybitnych talentów — najlepsze zespoły cheerleaderek rywalizują o mistrzowski tytuł.

The World’s Fattest Man (2010)
Opowieść o niezwykłej drodze najgrubszego człowieka świata, który pracuje z lekarzami i terapeutami, by schudnąć i ocalić swoje życie.

To Russia with Love (2014)
Dokument o medialnym szaleństwie przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi 2014, kiedy to sportowcy i działacze LGBT wystąpili przeciwko rosyjskim prawom antyhomoseksualnym.

  

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (12.10.2016)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...