Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (21.01.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

Netflix Polska od 18 stycznia 2017 r. bardzo powoli zaczął uzupełniać polskiego lektora w:

Star Trek: Voyager (1995) – serial, sezon 1-7 – 7+ – 7,75 / 10 Ocena użytkowników Netflixa  – polskie napisy i lektor
Podczas 75-letniego powrotu na ziemię załoga, zbliżając się do tajemniczego kwadrantu galaktyki, nawiązuje kontakt z nieznanymi gatunkami.

Polski lektor obecnie dostępny jest w następujących odcinkach 1. sezonu: 1, 2, 4, 7, 12 i 14.

 

Aktualizacja: Nowy odcinek (S8O8) trafił do serialu:

 

netflix-vampire-daries-nowe-odcinkiThe Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów (2009) – serial, sezon 1-8 – 16+ – 8,41 / 10 Ocena użytkowników Netflixa – polskie napisy i lektor
Dwaj zwaśnieni bracia–wampiry uwięzieni w ciałach nastolatków, Stefan i Damon, walczą o względy urzekającej Eleny.

Następny odcinek pojawi się w ofercie za tydzień 28 stycznia 2017 r.

KOMENTARZE:

11 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (21.01.2017)

   • Jaja sobie robisz? To co to jest, indyjska produkcja, żeby w USA musieli to dubbingować? 🙂

  • Ale Jestes pewnyze w innych krajach ten dubing robil netflix? czy po prostu wraz z serialem dostarczyl im go dystrybutor.

   • Pferek ma racje, u nas kwestią robienia dubbingu w wielu serialach i filmach musiałby się zająć sam Netflix i przy tym niestety jest sporo roboty.

  • Wiele fajnych dubbingow robionych przez nasze stacje tv przepada wraz z utrata praw do tego serialu. Tak stalo sie z voyagerem, Pinkim i Mozgiem i kilkoma podobnymi serialami. W niemczach dubbing zleca producent serialu dlatego przy zmianie stacji dubbing pozostaje ten sam. A z czasem trafia na netflixa

   • Dubbing na Canal+ dla Voyagera był jedynym dubinngiem, który mnie nie drażnił. Nie miało się wrażenia, że to wszystko było udawane i takie jakieś niedposaowane i sztuczne jak w innych dubingach. Pamiętam, że ten dubbing zierał bardzo pozytywne recenzje. I jeszcze jedno. Mam pytanie. Czy nie macie wrażenia że jakościowo dwa pierwsze seriale z serii to jest: Star trek oraz Star Trek The Next Generations biją na głowę pozostałe to jest Stacje IX i Voyagera? Te dwa ostatnie nie maja takiej ostrości obrazu i kolorów jak dwa pierwsze. Chyba powinno być przeciez odrotnie. Okazuje się, że dwa nowsze seriale sa gorszej jakości niż strarsze. Nie macie takiego wrażenia?

   • Dwa pierwsze seriale TOS i TNG to zremasterowane wersje w HD. Voyager i DS9 to zwykłe SD dlatego widać taka różnicę w jakości. Może kiedyś użytkownicy netflixa doczekaja się wersji HD tych seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...