Nowy serial „Star Trek” będzie dostępny na Netflixie

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 5]

netflix-startreklogo-new_series
Netflix ogłosił dziś zakup licencji od CBS Studios International do nowo powstającego serialu „Star Trek”.

Odcinki serialu będą dostępne dla abonentów Netflixa w 188 krajach (oprócz USA i Kanady) dzień po premierze telewizyjnej w stacji CBS w USA.

Zdjęcia do serialu ruszają we wrześniu 2016 r. w Toronto a premiera serialu przewidziana jest na styczeń 2017.

Netflix zapewni do końca 2016 r. globalnie dostęp do wszystkich 727 telewizyjnych odcinków wcześniejszych serii „Star Trek”, czyli Star Trek: The Original Series, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager i Star Trek: Enterprise. W Netflix Polska serie te są już dostępne od 01.07.2016.

Źródło: https://media.netflix.com/en/press-releases/netflix-to-beam-new-cbs-star-trek-television-series-in-188-countries-around-the-world

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Nowy serial „Star Trek” będzie dostępny na Netflixie

   • Oj Janku Janku… to tylko myślenie życzeniowe… wiemy jak to się skończy… 🙁 Lepiej by chyba było gdybyś nie pisał takich newsów bez podania więcej szczegółów bo znowu rozpeta się wojna z marudzeniem w roli głównej. Wiecie już czemu pousuwali napisy do sporej części filmów?

   • Tak uważasz czy masz jakieś informacje na ten temat? I co oznacza na lepsze ?

   • To moje przewidywanie. Netflix nie może w nieskończoność prowadzić jak obecnie biznesu w Polsce, czyli takiej wersji „beta” – wszyscy wiemy gdzie są problemy. Moim zdaniem max. w okolicy roku po odblokowaniu blokady na m.in. Polskę (czyli początek 2017) powinien oficjalnie do nas wejść. Czym później wejdzie tym mniej zarobi i pozwoli na lepsze ustawienie się na rynku swoim konkurentom. Prosta kalkulacja biznesowa. Pamiętajmy też o tym, że Netflix musi w Polsce mieć swoje serwery by normalnie działać a nie jak teraz „zapychać” łącza międzynarodowe. To wszystko musi trochę potrwać.

    Koledzy preferują czarnowidztwo, nic na to nie poradzę. Ale rozumiem inny punkt widzenia. Nie ma problemu. Nie jesteśmy rozpieszczani i trzeba o tym mówić oraz reklamować niepełną/dziurawą usługę, ale nadzieję też trzeba mieć. Netflix ma przećwiczony swój model biznesowy w wielu krajach, więc i u nas mu się docelowo uda.

    Przy okazji, Netflix zatrudnił niedawno agencję K2 i szykuje się do większej aktywności marketingowej – wiadomość nieoficjalna (http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/netflix-wprowadza-rozliczenie-w-zlotych-serwis-bedzie-promowala-agencja-k2). Coś się będzie działo …

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...