Nowy serial Star Trek: Na Comic Conie 2016 ujawniono jego tytuł i zajawkę

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 1.5]

startrek-discovery-mid-1W trakcie corocznego konwentu fanów komiksu oraz gier i fantastyki Comic Con 2016 w San Diego producent serii, stacja CBS ujawniła następne szczegóły dotyczące nowej serii Star Trek.

Seria będzie się nazywać Star Trek Discovery i nie będzie podzielona na osobne odcinki a będzie opowiadać historie w sposób jaki opowiadają nowele.

Przy okazji tej informacji zaprezentowano również zajawkę serialu.

Źródło: http://deadline.com/2016/07/star-trek-tv-series-comic-con-50th-anniversary-panel-bryan-fuller-william-shatner-brent-spiner-1201791545/

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Nowy serial Star Trek: Na Comic Conie 2016 ujawniono jego tytuł i zajawkę

    • Zrobiony na szybkiego ten model statku i render ale mysle ze w serialu efekty beda na poziomie 🙂 Nawet w ST Enterprise z 2001 r. byly lepsze 🙂 Wazne ze po ponad 10 latach bedziemy mieri serial starterkeowy 🙂

      • Fani już się doszukują podobieństwa do koncepcji sequela TOSa, plus oczywiste nawiązania do Klingońskich statków (i gdzieś tam w tle loga słyszą charakterystyczny dźwięk Klingońskiego systemu kamuflażu)… Sam render nie wygląda źle, ale design statku kontrowersyjny – wiele głosów krytyki i słusznych uwag, że jednak nie do końca design przystaje do tego, co widzieliśmy w końcówce ery TNG.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...