Zapowiedzi Netflixa na rok 2017!

Facebooktwitter

Netflix Polska uchylił nam rąbka tajemnicy na temat nadchodzących w 2017 roku premier. Zapraszamy do artykułu!

Oryginalne produkcje Netflix

War Machine – amerykańska satyra opowiadająca o wojnie w Afganistanie, na podstawie książki Michaela Hastingsa. Obsada: Brad Pitt, Anthony Michael Hall, Topher Grace, Will Poulter, Tilda Swinton, Jonathan Ing oraz Ben Kingsley.

First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers – wstrząsające wspomnienia Loung Ung, która ocalała z Pól Śmierci w Kambodży. Film wyreżyserowany został przez Angelinę Jolie.

Bright – opowiada historię niecodziennego policyjnego duetu – mężczyzny (Will Smith) i ogra (Joel Edgerton), który musi ochronić magiczną różdżkę, zanim dotrą do niej inni policjanci, przestępcy i magiczne stworzenia.

Mute – Berlin, 2052 rok, Leo (Alexander Skarsgård) – niemy mężczyzna, poszukuje zaginionej osoby, jednocześnie walcząc z dwoma złoczyńcami granymi przez Rudda i Therouxa.

Our Souls at Night – Robert Redford i Jane Fonda spotykają się ponownie. Aktorzy wcielają się w postacie Addie Moore i Louisa Watersa – owdowiałych sąsiadów, mieszkających obok siebie przez wiele lat. Ich wzajemne stosunki ulegają zmianie, gdy wdowa próbuje nawiązać bliższą relację z Louisem.

Okja – mała dziewczynka Mija musi przeciwstawić się potężnej, międzynarodowej firmie, która chce porwać je najlepszego przyjaciela – ogromne zwierzę zwane „Okja”.

 

Oryginalne seriale Netflix

Stranger Things, sezon 2 – Po światowym sukcesie pierwszego sezonu Will, Mike, Dustin, Lucas i Jedenastka zabiorą widzów kolejny raz w sentymentalną podróż do lat 80.

Narcos, sezon 3 – kolejny sezon przedstawiający prawdziwą historię narkotykowych bossów z końca lat 80. oraz wysiłki stróżów prawa, które prowadzą do brutalnej konfrontacji. Jaki los czeka agenta Javier Pena w 3. sezonie?

Santa Clarita Diet – Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem agentów nieruchomości, którzy wiodą średnio szczęśliwe życie. Mieszkają wraz ze swoją córką Abby w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia dramatyczna zmiana w życiu Sheili sprowadza ich życie na drogę śmierci i zniszczenia… ale nie wszystko co złe, musi mieć nieszczęśliwe zakończenie.

Star Trek: Discovery – stworzony przez Bryana Fullera oraz Alexa Kurtzmana szósty rozdział, opowiadający o losach Wszechświata.

Dark – pierwsza niemiecka produkcja Netflixa rozgrywa się we współczesnych czasach w niewielkim miasteczku. Zniknięcie dwójki dzieci wywołuje lawinę zdarzeń, demaskujących podwójne życie i skomplikowane relacje członków czterech rodzin. Dziesięć godzinnych odcinków to zaskakujące zwroty akcji, które łączą losy mieszkańców miasteczka z czasów współczesnych z rokiem 1986.

Sense8, sezon 2 – druga odsłona nakręconego z rozmachem serialu rodzeństwa Wachowskich. Osiem osób z różnych zakątków świata odkrywa, że są połączeni telepatycznie. Ich dar sprawia, że stają się celem ataków tajemniczej organizacji i wspólnie muszą znaleźć sposób na przeżycie.

Iron Fist – Daniel Rand, milioner i mistrz wschodnich sztuk walki, powraca do Nowego Jorku po piętnastoletniej nieobecności. Chcąc odbudować rodzinne bogactwo, musi walczyć ze skorumpowaną rzeczywistością Nowego Jorku. Tytułowy Iron Fist jest mistrzem kung-fu oraz posiada umiejętność przywołania niesamowitej mocy Żelaznej Pięści. To już czwarta oryginalna produkcja Netflix (obok seriali Daredevil, Jessica Jones i Luke Cage) o przygodach superbohaterów z uniwersum Marvela. Wszystkie cztery postacie niebawem połączą siły i razem będą walczyć ze złem w grupie „The Defenders” – wkrótce także w serwisie Netflix.

The Defenders – Nowy Jork jest w niebezpieczeństwie! To zadanie dla drużyny Defenders, którą tworzą Daredevil, Jessica Jones, Iron First i Luke Cage.

The Punisher – rodzina Franka Castle’a zostaje zamordowana. Zrozpaczony Frank poprzysięga krwawą zemstę. W kryminalnym półświatku staje się znany jako Punisher.

Gypsy – thriller psychologiczny, w którym terapeutka Jean Holloway (w tej roli Naomi Watts) nawiązuje intymne i niebezpieczne relacje z różnymi osobami z życia swoich pacjentów.

KOMENTARZE:

5 komentarzy do “Zapowiedzi Netflixa na rok 2017!

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner