Netflix – program świąteczny 2016

Facebooktwitter

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już za dziewięć dni zasiądziemy wspólnie z naszymi bliskimi do wigilijnych stołów (oby suto zastawionych!). Czas Świąt to czas spotkań z bliskimi, odpoczynku i beztroski (przynajmniej dla tych, którzy nie muszą gotować i zmywać po domownikach). Jest to również czas, w którym gromadzimy się przed telewizorami (jeśli pomożecie w zmywaniu, nastąpi to o wiele szybciej!) i dzielimy się wspólnym dylematem: co by tu obejrzeć? Aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu, przygotowaliśmy program świąteczny Netflixa. Mamy nadzieję, że pomoże on Wam w podjęciu tej ważnej decyzji.

Święta pełne miłości

To właśnie miłość (2003) – Romantyczna komedia z gwiazdorską obsadą. Opowiada o dziesięciu powiązanych ze sobą historiach miłosnych rozgrywających się w Londynie, których finał następuje właśnie w Wigilię. W rolach głównych występują: Hugh Grant, Emma Thompson, Colin Firth, Keira Knightley, Alan Rickman.

 
 

Cztery Gwiazdki (2008) – Kate i Brad nie chcą spędzać Świąt ze skłóconymi i rozwiedzionymi rodzicami. Dlatego też chcieli wybrać się na Fidżi. Niestety, złe warunki pogodowe zmusiły ich do pozostania z rodziną, co oznacza cztery gwiazdkowe wizyty – u każdego z ekscentrycznych rodziców z osobna. W rolach głównych: Vince Vaughn, Reese Witherspoon i Robert Duvall.

 
 

Kocha, lubi, szanuje (2011) – Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie wspaniałe życie, jednak w pewnym momencie dowiaduje się, że jego żona go zdradziła i chce rozwodu. Carl z oporami ponownie wchodzi w rolę singla, jednak z pomocą doświadczonego młodego kawalera (w tej roli Ryan Gosling) zaczyna się w niej bardzo dobrze odnajdywać.

 
 

Nothing Hill (1999) – Przypadkowe spotkanie zbliża powściągliwego właściciela księgarni, Williama Thackera i gwiazdę Hollywod Annę Scott, sprawiając że rodzi się między nimi skomplikowany i niecodzienny romans. Opowieść o brytyjskim księgarzu i amerykańskiej celebrytce pokazuje, że prawdziwe przeciwieństwa się przyciągają. W rolach głównych: Julia Robert, Hugh Grant.

 
 

Świąteczny duch (2015) – Zbliżają się Święta, a pani adwokat Kate Jordan musi jechać do Vermont, by dopilnować sprzedaży hoteliku. Tam zakochuje się w przystojnym, lecz przeklętym duchu,

 
 

Bajkowe Święta

Madagaskar – odcinki świąteczne (2005) – Madagaskar opanowuje świąteczne szaleństwo. Tym razem możemy śledzić losy bohaterów podczas przygotowań do Madagwiazdki. Trzy odcinki wprowadzą widzów w świat zwierząt. Król Julian zostanie Królem Miłości, Szeregowy wybierze się na świąteczne zakupy, a grupa przyjaciół – Melman, Marty, Alex i Gloria, będzie musiała uratować Gwiazdkę… i nie obędzie się bez pomocy pingwinów!

 

Pada Shrek (2008) – Ktoś będzie musiał pomóc Shrekowi poczuć magię Świąt! Grzane wino, kolędy i jemioła to zupełnie nie jego bajka. Wszystkich ogarnia przedświąteczne szaleństwo, tylko nie Shreka… Nie chcąc sprawić przykrości Fionie, stara się aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach.

 
 

Kung Fu Panda. Święta, Święta i Po (2010) – Łatwiej siekać wrogów i wycinać kluseczki, niż przygotowywać świąteczną ucztę. Smoczy Wojownik dobrze o tym wie. Gdy przygotowania do Zimowej Uczty idą pełną parą. Po trudno jest dzielić czas pomiędzy obowiązki Smoczego Wojownika, a rodzinne tradycje świąteczne.

 
 

The Grinch: Świąt nie będzie (2000) – Zielony stwór, który z jakiegoś powodu nienawidzi Świąt, chce zepsuć wszystkim ten wyjątkowy okres. Grinch planuje pozbawić miasteczko Whoville Gwiazdki. Jednak spotyka na swojej drodze małą Cindy Lou Who, której rodzina jest bardzo uprzejma. Czy skradną jego serce i uratują Święta?

 
 

Ekspres polarny (2004) – Wzruszająca historia chłopca, który wątpi w magię Świąt i w związku z tym w Wigilię udaje się w podróż pociągiem na Biegun Północny. Przygoda nauczy go przyjaźni, odwagi i przywróci wiarę w ducha świąt.

 
 

Święta w rodzinnym gronie

Elf (2003) – Elf Buddy nie za bardzo pasuje do pozostałych mieszkańców Bieguna Północnego. Wychowany przez Świętego Mikołaja wyrusza do Nowego Jorku, aby odnaleźć swojego ojca i zadbać o świąteczną atmosferę w mieście.

 
 

Witaj, Święty Mikołaju (1989) – Święta u Griswoldów to przede wszystkim uciążliwi krewni i stanowczo zbyt wiele migoczących lampek. Niezwykle popularna odsłona serii „W krzywym zwierciadle” przedstawia perypetie gapowatego Clarka, który wraz z żoną Ellen i dziećmi przygotowuje się do kolejnej Gwiazdki.

 
 

A Christmas Story (1993) – Święta Bożego Narodzenia w stanie Indiana w latach 40. XX wieku. Dziewięcioletni Ralphie marzy o wiatrówce Red Ryder. Według niego jest to najwspanialsza zabawka świata, ale nikt nie chce mu jej kupić. Jeśli chłopiec nie przekona swoich rodziców, to nadejdzie wielka świąteczna katastrofa.

 
 

Jeśli macie jakieś inne świąteczne propozycje, serdecznie zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach!

KOMENTARZE:

4 komentarze do “Netflix – program świąteczny 2016

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner