Netflix Polska we wrześniu 2016 – planowane premiery

Facebooktwitter

Netflix_Logo_DigitalVideo_0701
We wrześniu 2016r. zobaczymy w Netflix Polska m.in. nowe sezony seriali Narcos (2015) i Ray Donovan (2013) oraz kilka nowości jak Dynastia Tudorów, Aquarius / Era Wodnika czy Marvel’s Luke Cage. Dzieci również znajdą coś ciekawego dla siebie.

1 września 2016

Transformers: Robots in Disguise – sezon 1
netflix-TRANSFORMERS-ROBOTS-IN-DISGUISE

Pac-Man i Upiorne Przygody – sezon 2
netflix-PAC-MAN-I-UPIORNE-PRZYGODY-S1cz2

Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia
netflix-POKeMON-DIANCIE-I-KOKON-ZNISZCZENIA-
Siedemnasty film przedstawiający przygody Asha Ketchuma i Pokémonów. Tym razem wspólnymi siłami muszą pomóc księżniczce Diancie odkryć jej moc i ocalić Diamentowe Królestwo.

Line of Duty – sezon 3
netflix-line-of-duty-S3

Dynastia Tudorów – sezon 1-4
netflix-dynastia-tudorow-s1-s4

A.D. Kingdom and Empire  – sezon 1
netflix-AD-KINGDOM-AND-EMPIRE

Aquarius / Era Wodnika  – sezon 1
netflix-aquarius-ERA WODNIKA-S1

2 września 2016

Narcos – sezon 2
NARCOS
Oparta na prawdziwych wydarzeniach, trzymająca w napięciu historia o królach narkotykowych karteli późnych lat 80-tych, którym rząd i służby państwowe wypowiedziały wojnę. Policja, politycy, urzędnicy, wojsko i cywile – krwawym konfliktem objęta jest każda sfera życia, a jego głównym celem jest kontrola szlaków handlu kokainą, najbardziej dochodowego towaru na świecie.

W drugim sezonie słynny narkotykowy boss, Pablo Escobar ucieka przed goniącymi go wysłannikami kolumbijskiego rządu. Nieustający pościg, aby położyć kres kryminalnym działaniom króla kokainy przybierze niesłychane rozmiary – szykuje się prawdziwa wojna.

Chef’s Table: France – sezon 3
CHEF'S TABLE
Widzowie zostają po raz kolejny zaproszeni w podróż po świecie w Chef’s Table: Francja. Serial ukaże elitę francuskich kucharzy, omawiając źródła ich inspiracji i indywidualne style. Twórcy serii przyglądają się życiu szefów kuchni, poczynając od ich zróżnicowanego pochodzenia, a kończąc na ewolucji i sztuce kulinarnej a także na dążeniu do zmysłowej perfekcji.

Kazoops: Sezon 1 – serial animowany
netflix-kazoops-
Kto powiedział, że świat musi działać tak, jak chcą tego dorośli? Wszystko może być inne, jeśli tylko to sobie wyobrazisz… Monty to 6-letni chłopiec o bujnej wyobraźni, a jego najlepszym przyjacielem jest świnka Jimmy Jones. W każdym odcinku Monty mierzy się z ogólnie przyjętymi sądami na wiele życiowych spraw. Musicalowe przygody ze swoim kompanem, Jimmy Jonesem dostarczają całą masę świeżego spojrzenia na różne kwestie.

Kulipari: An Army of Frogs – animowany
netflix-kulipari-
Serial opowiada o przygodach grupy płazów, żyjących bezpiecznie i spokojnie dzięki elitarnej grupie żab o super-sile, zwanych Kulipari oraz zaklęciu, które ukrywa cała osadę przed światem zewnętrznym. Sielanka zostaje jednak przerwana, kiedy zła Pajęcza Królowa, Jarrah oraz Skorpionia Armia pod dowództwem Lorda Marmoo zawiązują sojusz. Te dwie niegdyś wrogie wobec siebie strony mają teraz wspólny cel – podbój Żab.

3 września 2016

Ray Donovan – sezon 3
netflix-ray-donovan

13 września 2016

Extremis
netflix-extremis-

Widz będzie mógł zanurzyć się w mętnych wodach etyki, eutanazji, życia i śmierci, obserwując lekarzy, pacjentów i rodziny na oddziale intensywnej terapii w szpitalu.

16 września 2016

The White Helmets
WHITE HELMETS

Akcja filmu rozgrywa się w Aleppo, Syrii i Turcji na początku 2016 roku, śledząc losy trzech wolontariuszy z organizacji The White Helmets, którzy ryzykują swoje życie, aby ratować ludność cywilną dotkniętą wojną. Dokument to poruszająca i inspirująca opowieść o strasznej rzeczywistości zwykłych mieszkańców Syrii oraz o dobrych ludziach, którzy chcą tę rzeczywistość choć trochę zmienić na lepsze.

22 września 2016

Easy – sezon 1
Easy.
Serial stworzony przez Joe Swanberga ukazujący życie mieszkańców Chicago i ich zmagania ze współczesnym labiryntem miłości, seksu, technologii i kultury. W 8-odcinkowej serii napisanej i wyreżyserowanej przez Swanberga występują Orlando Bloom, Malin Akerman, Jake Johnson, Marc Maron, Dave Franco, Hannibal Buress, Emily Ratajkowski, Michael Chernus, Gugu Mbatha-Raw, Aya Cash, Jane Adams, Elizabeth Reaser, Evan Jonigkeit i inni.

23 września 2016

Audrie & Daisy
netflix-Audrie_Daisy-
Dwie niepełnoletnie dziewczyny odkrywają, że seksualne przestępstwo popełnione przeciwko nim zostało nagrane. Dramat pokazuje efekt domina oddziałujący na rodziny, przyjaciół, a także różnego rodzaju społeczności. Audrie & Daisy, nakręcone przez dwóch cenionych reżyserów Bonniego Cohena oraz Jona Shenka, miało swoją światową premierę podczas festiwalu Filmowego Sundance 2016. Jest to bardzo wnikliwe spojrzenie na amerykańskich nastolatków wchodzących w świat internetowego znęcania się, który wymknął się spod kontroli.

Iliza Shlesinger: Confirmed Kills – stand-up komediowy
Iliza Shlesinger Special
Iliza Shlesinger serwuje kolejną porcję swojego świeżego i kontrowersyjnego humoru w chicagowskim stand-upie.

30 września 2016

Marvel’s Luke Cage
netflix-marvels-luke-cage-
Luke Cage (Mike Colter) zostaje skazany na podstawie fałszywych oskarżeń i trafia do więzienia. Tam zgłasza się na ochotnika do badań nad regeneracją ludzkiego ciała. Jeden ze strażników więziennych, chcąc zabić Cage’a, sabotuje eksperyment. Okazuje się, że Luke nie tylko nie umiera, ale zyskuję nadludzką siłę i niezniszczalną skórę. Od razu wykorzystuje swoje nowe zdolności do wydostania się z więzienia i wraca jako uciekinier do Nowego Jorku, licząc, że będzie mógł tam rozpocząć nowe życie.

Spokój nie trwa długo. Luke zostaje zmuszony do wyjścia z cienia, walki o swoje miasto i konfrontacji z przeszłością, o której starał się zapomnieć.

Amanda Knox
netflix-amanda-knox-
Kim była Amanda Knox? Psychopatką, która z zimną krwią zabiła swoją współlokatorkę, czy naiwną studentką, która przypadkiem znalazła się w środku koszmaru? Dokument przedstawia szczegóły zbrodni, która znalazła się na pierwszych stronach gazet na całym świecie.

Lost & Found Music Studio – sezon 2
netflix-lost_and_found_studio-S2-

Nastoletni twórcy piosenek tworzą zespół oparty na przyjaźni i kreatywności, zmieniając swoją pasję w sposób na życie.

 

CHRONOLOGICZNA LISTA NOWOŚCI

Bill Hicks: Sane Man1-9-16
Przekręt1-9-16
Line of Duty: Sezon 31-9-16
Dynastia Tudorów: Sezony 1-41-9-16
Patterns of Evidence: Exodus1-9-16
Indie Game: The Movie1-9-16
Sam Kinison: Breaking the Rules1-9-16
A.D. Kingdom and Empire: Sezon 11-9-16
Era Wodnika: Sezon 11-9-16
Transformers: Robots in Disguise: Seazon 11-9-16
Pokémon: Diancie i Kokon Zagłady (Film 17)1-9-16
Pac-Man i Upiorne Przygody: Sezon 21-9-16
Kazoops: Sezon 12-9-16Netflix Original
Narcos: Sezon 22-9-16Netflix Original
Kulipari: An Army of Frogs: Sezon 12-9-16Netflix Original
Chef’s Table: Sezon 32-9-16Netflix Original
Ray Donovan: Sezon 33-9-16
Extremis13-9-16Netflix Original
The White Helmets16-9-16Netflix Original
Cedric The Entertainer: Live from the Ville16-9-16Netflix Original
Louis C.K.: Hilarious16-9-16
Raiders!: The Story of the Greatest Fan Film Ever Made16-9-16
Easy: Sezon 122-9-16Netflix Original
Audrie & Daisy23-9-16Netflix Original
Iliza Shlesinger: Confirmed Kills23-9-16Netflix Original
Marvel’s Luke Cage: Sezon 130-9-16Netflix Original
Lost & Found Music Studio: Sezon 230-9-16Netflix Original
Amanda Knox30-9-16Netflix Original

 

O Netflix
Netflix to światowy lider telewizji internetowej z 83 milionami widzów w ponad 190 krajach. Użytkownicy Netflix każdego dnia mogą cieszyć się oglądaniem ponad 125 milionów godzin autorskich seriali, dokumentów i filmów – ilu chcą, kiedy chcą i gdziekolwiek chcą, na niemal wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu. Subskrybenci Netflix mogą odtwarzać, zatrzymać i kontynuować oglądanie w dowolnym momencie – wszystko to bez reklam i zobowiązujących umów.

Źródło: materiały prasowe firmy Netflix.

KOMENTARZE:

34 komentarze do “Netflix Polska we wrześniu 2016 – planowane premiery

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner