Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (21.07.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2]

Netflix Polska udostępnił dziś polskie napisy w filmie anime Little Witch Academia: The Enchanted Parade (2015). [Edek]

Aktualizacja: Polskie napisy dostępne w filmie The Boy in the Striped Pyjamas / Chłopiec w pasiastej piżamie (2008) [Edek] oraz w 13-tym odcinku serialu Ajin (2016) [kubix].

Polskie napisy powoli trafiają do serialu RuPaul’s Drag Race (2009) [Edek].

  

KOMENTARZE:

14 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (21.07.2016)

 1. Mam Chromecast 2.0. Oglądam za pomoca niego zarówno HBO GO jak i Netflixa. Na telewizorze 55″ widać jednak różnicę w jakości wyświetlania na korzyść Netflixa. Obraz z neflixa jest wyraźny, barwy są nasycone, przy szybkich scenach nie ma żadnej pikselozy. Obraz żyleta. Na HBO GO natomiast nawet najnowsze produkcje typu Gra o Tron nie wyglądają aż tak dobrze. Nie jest źle, ale wydaje mi się, że obraz nie ma aż takiej ostrości ak z netflixa a przy szybkich scenach, drobniutka, ale jednak pikseloza daje się wyłapać. Na laptopie nie widzę róźnic w jakości natomaist na telewizorze już tak. Jakie są Wasze odczucia?

   • Są FHD, jak również 4K wszystko zależy na czym oglądasz,jakość jest porównywalna do Netflixa

   • Ale co masz na myśli na czym oglądasz? Możesz rozwinąć swoją myśl?Ja pisałem o wrażeniach oglądając na telewizorze Sony z 2015 roku. Jak dla mnie, widać różnicę na korzyść netflixa. Niewielka różnica ale jednak jest ona zauważalna.

   • Z tego co czytałem jakiś czas temu to na HBO GO nie było możliwości odtwarzania w wysokiej rozdzielczości full HD i 4k. Ale coś się mogło zmienić w międzyczasie.

  • Pakt jest dostępny w 4K,co do różnic,jak dla mnie jest tak samo jeżeli chodzi o materiały w HD,ale to już moje prywatne odczucia…oglądam na Samsungu 50″ z zeszłego roku,oczywiście nie ma co porównywać do Marco Polo w 4K z HDR bo to już kosmos

 2. Umówmy się – HBO GO to tragedia. Zanim uzyskam dostęp do serwisu muszę zapłacić grube pieniądze i podpisać stos papierów. Dopóki to się nie zmieni to nie będę korzystał z tego źródła.

  O i jeszcze jedno! HBO GO jest strasznie awaryjny. Ciągle coś nie działa. Obraz jakby słaby.

  • Korzystam przez operatora kablowego. Zamówienie usługi i dostęp do aplikacji po jednym telefonie. Aplikacja czasami zawodzi, ale jeśli chodzi o treści to w pełni spolszczone, z szeroką ofertą seriali, filmów pojawiających się z wyprzedzeniem przed emisją na kanałach tv HBO więc bez demonizowania.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...