Netflix Polska – dzisiejsze premiery (14.07.2016)

Facebooktwitter

netflix-gridlockedNetflix Polska udostępnił dziś w swojej bibliotece nagrań film sensacyjny Gridlocked (2016).

Polskiej wersji językowej brak.

Druga dzisiejsza premiera wg planu wydawniczego Netflixa to pierwszy sezon serialu anime Magi: The Adventures of Sinbad (2016), który powinien najwcześniej się pojawić w Polsce po godz. 9:00. Serial posiada polskie napisy.

Aktualizacja: Nowością jest pojawienie się dziś 2. sezonu serialu The Wiggles (2015), który dostępny jest bez polskiej wersji językowej.

KOMENTARZE:

43 komentarze do “Netflix Polska – dzisiejsze premiery (14.07.2016)

   • 14.07.2016 o 16:16
    Bezpośredni odnośnik

    Facet wyraża swoją opinię do której ma prawo
    dodatkowo twój wpis też zaśmieca forum
    Ochłoń

   • 14.07.2016 o 18:46
    Bezpośredni odnośnik

    po pierwsze on tą opinię wyraża po raz 124, albo nawet 126.
    po drugie, jeśli nie podoba mu się oferta to niech napisze do Netflixa i zrezygnuje z subskrypcji bo nie jest obowiązkowa
    po trzecie, też zaśmiecasz forum. ochłoń 🙂

  • 14.07.2016 o 15:51
   Bezpośredni odnośnik

   Ja nie narzekam na NETFILXa, pasuje mi bardzo, no ale mój angielski nie jest na tyle dobry by oglądać filmy/seriale w tym języku i rozumieć wszystko w 100%, dlatego bez napisów PL nie ruszam…

   PS. wiecie kiedy do VIKINGS pojawią się napisy ?

   • 14.07.2016 o 21:41
    Bezpośredni odnośnik

    Widzisz kolego kupiłeś i nie narzekasz. Wkurzają mnie cebulaki. Kupią i wymagają nie wiadomo co bo cebula musi i koniec. Maja miesiąc za darmo ,a mimo to przedłuża i narzekają no cóż cebula wita.

   • 15.07.2016 o 08:26
    Bezpośredni odnośnik

    Sorry ale to twoja wypowiedź wpisuje cię w typowego Cebulaka i hejtera, który kupuje wyłącznie markę a nie świadomego konsumenta który ocenia zawartość zakupionego produktu. Poza tym obrażanie osób o innym zdaniu nie świadczy za wysoko o twoim intelekcie bo zamiast zbić argument atakujesz personalnie.

  • 14.07.2016 o 16:13
   Bezpośredni odnośnik

   O czym ty gadasz chyba wiek 18-30 lat zna może angielski a co z użytkownikami 40+ wielu nie zna na tyle albo w ogóle żeby oglądać seriale takie jak hoc albo inne.Tak więc sam se kup maść na ból dupy
   Człowiek płaci więc powinno być napisy i audio w rodzinnym języku.

   • 14.07.2016 o 16:21
    Bezpośredni odnośnik

    Człowieku, ile razy wam można to powtarzać. Chcesz mieć content w pełni polski? Poczekaj do oficjalnego startu Netflixa w Polsce, to jest naprawdę proste. W międzyczasie kup sobie pakiet HBO na rok i nie będziesz się nudził.

 • 14.07.2016 o 16:38
  Bezpośredni odnośnik

  Słuchajcie mam propozycje. Skoro i tak każdy komentarz musi być zaakceptowany stwórzcie osobny dział np “Żale na Netflix” i przerzucajcie tam tego typu komentarze przed zaakceptowaniem. Plusem tego będzie, że ludzie będą mogli wybrać czy chcą tego typu wypowiedzi czytać czy nie.

  • 14.07.2016 o 17:46
   Bezpośredni odnośnik

   Kolego, to wolny kraj i Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi. Mam takie samo prawo krytykować wybrakowaną usługę (nie mylić z hejtowaniem), jak Ty stawiać jej w domu ołtarzyk. Trudno zrozumieć, że ktoś może mieć inne zdanie niż jedyne słuszne, czyli Twoje? Ile Ty masz lat, że coś takiego sugerujesz, 15? Zaczyna się od dzielenia komentarzy na te dobre, czyli jedynie słuszne, oraz te złe, a kończy na podziałach ludzi na lepszy i gorszy sort.

   • 14.07.2016 o 18:17
    Bezpośredni odnośnik

    Po pierwsze nie jestem Twoim kolegą. Po drugie moja propozycja nie ogranicza wolności wypowiedzi swoją drogą jak już przytaczasz ustawę zasadniczą to najpierw polecam przeczytać ją, najlepiej z jakimś komentarzem. Wejdź na pierwsze lepsze forum zobaczysz jak o wiele lepiej coś może funkcjonować jeżeli jest posegregowane i ludzie wiedzą gdzie pisać lub gdzie dowiedzieć się istotnych dla nich informacji (firmy, seriale, braki, problemy, skargi itd.) Po trzecie przytocz jakąkolwiek moją wypowiedź w której wychwalam serwis.
    PS: Wybiórczo traktujesz Konstytucje a w pracy zawsze mówię, że trzeba uważać bo nie wie się kto znajduje się po drugiej stronie monitora.

   • 14.07.2016 o 21:02
    Bezpośredni odnośnik

    po pierwsze każdy ma prawo do wypowiedzi, cenzury w końcu chyba jeszcze u nas nie ma 🙂 a do negatywnych opinii sami doprowadzają amatorszczyzną która odwalają, bo chyba nie napiszesz że Ciebie też nie wnerwiło to co zrobili1 lipca z filmami i serialami?? Są o dziwo ludzie co będą zadowoleni z tego że maja seriale nie przetłumaczone wyłącznie po ang i chcą wydawać na coś takiego ok 50 tych ich prawo, ale sorry jeśli Netflix uważa sie za profesjonalną firme nie ma prawa odwalać takiej amatorki jak zrobił ponownie w lipcu.2 rzecz: z angielskim nie mam problemów, ale korzystając z ich oferty nie myślę wyłącznie o sobie ale też o innych domownikach i płacąc ok 50 zł musi byc tłumaczenie najlepiej w wersji audio , niektórzy sie wnerwiają na porównania do hbo ale oni to jest akurat przykład profesjonalizmu., czego nie można powiedzieć narazie o netflixie( kasowanie tłumaczenie, czat z ich wyuczonymi formułkami i brakiem odp na najprostsze pytania)

   • 14.07.2016 o 21:40
    Bezpośredni odnośnik

    to zatrzymajmy się na chwilę na porównaniu usług HBO i Netflix.

    1) związanie umową – Netflix mogę zrezygnować w dowolnym momencie, kupuję usługę stand alone. Hbo go dostępne tylko z HBO, umowa terminowa
    2) jakość – Netflix część oferty w Ultra HD, HBO Go – max HD,
    3) wygoda dostępu i obsługa – Netflix dowolna ilość urządzeń, możliwość 5 kont i oglądania na 4 ekranach jednocześnie. HBO- max 5 urządzeń;
    4) oferta – tutaj powiedziałbym, że remis ze wskazaniem na Netflix. W Hbo filmy wypadają i wracają za 3 miesiące. Jest trochę więcej nowości filmowych, ale w serialach już raczej zdecydowanie gorzej
    5) tłumaczenie na pl – tutaj Hbo go na plus.

    Generalnie, w mojej ocenie Netflix już teraz wypada lepiej. Jednocześnie skoro oferta mi nie odpowiada i usługa nie działa tak jak bym chciał to naprawdę podziwiam “męczenników”, którzy przy niej trwają 😉

   • 14.07.2016 o 21:45
    Bezpośredni odnośnik

    aha i jeszcze jedno a propo niezawodności Hbo go i samego Hbo. Nie dalej jak 2-3 tygodnie temu nie byli w stanie przez cały dzień wrzucić 9 odc. Gry o tron i Doliny krzemowej. Przypomnijcie sobie co się działo na forach.

    Kolejna sprawa – dostępność – w Hbo żeby coś obejrzeć musisz czekać tydzień na każdy nowy odcinek. W netflix, przy ich produkcjach dostajesz całość od razu. Ostatnio wrzucili w HBO the night of. super pierwszy odcinek, tylko żeby zobaczyć kolejny trzeba czekać tydzień itd. itd. Jak ktoś lubi proszę bardzo.

   • 16.07.2016 o 03:59
    Bezpośredni odnośnik

    Co z tego jak netflix dodaje jak chce i jak mu się podoba. Wpadki HBO są niczym w porównaniu z tym co wyczynia netflix. Zaczyna dodawać polską ścieżkę dźwiękową od 2 odcinka a pierwszy odcinek doda za miesiąc albo i później.
    To jest Twoim zdaniem przewaga Netflixa nad regularnie dodawanymi odcinkami co tydzień w HBO po polsku ?

 • 15.07.2016 o 09:01
  Bezpośredni odnośnik

  Ja nie narzekam na Netfixa jestem zadowolony ale mogliby traktować Polaków jak innych, a nie jak 3 kraj świata. Oglądalem Breaking Bad, Better Call Saul, House of Cards i Orange. Chodziło i mi o seriale dostępne na platformie Netflix. Które są warte obejrzenia. Dziękuję 😉

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner