Netflix Polska – dzisiejsze premiery (20.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 1.8]

W dniu dzisiejszym biblioteka Netflix Polska została uzupełniona o następujące tytuły:

KOMENTARZE:

31 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (20.09.2016)

  • Do tego macie komentarze żeby ewentualne błędy zgłaszać,myślisz że ktoś nie ma co robić tylko siedzieć tu cały czas i sprawdzać dla jaśnie pana?

   • szacunek za robotę. Co widzę – zgłaszam. Dzięki za stronę, dzięki niej zaciekawiłem się Netflixem 🙂

   • Na stronie netflixa pojawiła się zapowiedź The last stand z Arnoldem i Abduction-Porwanie, na 20.09 czy jesteście w stanie sprawdzić, czy są?

   • Jeśli wam się nie chce „siedzieć tu cały czas i sprawdzać dla jaśnie pana”, nikt wam nie kazał robić serwisu o polskiej zawartości Netfliksa.
    Kiedyś warto było tu zaglądać, żeby się dowiedzieć nie tylko co dostało polskie audio, ale też jakie jest to audio. Ale ostatnio olewacie te robotę, wrzucając dubbing do jednego wora z lektorem, albo pisząc tylko „polskie audio”.

  • Pani z majzy lekcji Ci nie zadała? Widze ze nie masz jeszcze za grosz szacunku do ludzkiej pracy i nie wiem czy winić za to Twoich rodziców czy po prostu to ze jestes niewychowanym szczylem. Ale spoko życie takich jak Ty na szczęście szybko weryfikuje :).

 1. Wie ktoś może dlaczego w naszej ofercie nie mam supernatural? skoro większość seriali od CW są dostępne

 2. Jak to jest ze ilośc procentowa pozycji po polsku sie zmniejszyła skoro dodano tyle nowych rzeczy i wszystkie po polsku

  • Bo w wyszukiwarce są błędy dotyczące dzisiejszych premier, i np. takie polskie Pokłosie widnieje jako produkcja bez wersji PL.

  • Fakt nie dobrze, ale na pewno na to zareagują i wróci. Tak jak większość tego co „wypadło” w lipcu już jest. Zapewne z niektórymi licencjami przestrzelili, albo kupowali hurtem nie wiedząc jeszcze wtedy, kiedy będą np w PL. Proponuje zgłosić na czacie. Jest po Polsku

   • niedobrze piszemy lacznie. po polsku piszemy z malej litery.

   • super,dzieki uczę się od wczoraj. pewnie nigdy się nie pomyliłeś pisząc komentarz w necie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...