Netflix Polska – dzisiejsze premiery (24.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.5]

MV5BNzM3NDkyMjU1NV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjQwNDc4OTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_[1]Zgodnie z planem wydawniczym na wrzesień Netflix Polska dzisiaj globalna premiera filmu Audrie & Daisy (2016) – dostępny z polskim lektorem oraz napisami.
W tym poruszającym dokumencie dwie nastolatki padają ofiarą ataku seksualnego, by potem przeżyć kolejne upokorzenie w internecie i w swoim rodzinnym mieście.

Drugą nowością jest film 1920 London (2016), który jest dostępny z polskimi napisami.
Aby ratować męża, opętanego przez moce zaklęte w tajemniczym medalionie, zrozpaczona kobieta zwraca się o pomoc do byłego kochanka , eksperta w dziedzinie okultyzmu.

Kolejną niezapowiedzianą premierą jest dzisiaj film Natural Born Pranksters (2016), dostępny z polskim lektorem oraz napisami.
Najwięksi kawalarze na YouTube – VitalyzdTV , Dennis Roady i Roman Atwood – zamieniają Holywood w scenę do swoich popisowych numerów.

bebe8bb36eb707aabcafaf51f93b7abef000e033[1]

KOMENTARZE:

16 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (24.09.2016)

 1. Czy Nflix będzie się dalej rozwijał w Polsce np przez dodawanie nowych tytułów czy stwierdzi że mamy wystarczającą ofertę i skupi się na Turcji?

  • Na pewno powyższy wpis, do którego napisałeś komentarz świadczy o tym, że Netflix kończy swoją działalność w Polsce w poniedziałek, a rozpiska premier na październik to był żart stażysty zatrudnionego przez nich „dla jaj”, bo zna j.polski i chcieli się pośmiać obserwując reakcje …..

 2. Jest już tyle ciekawych seriali i filmów na polskim netflix, że pracujący człowiek czasowo nie ogarnie tego materiału w takim odstępie czasu, co by się nie doczekał na nowe premiery i aktualizacje. Mimo to zawsze się znajdą ludzie którzy chcą ponarzekać na ilość czemu 1400 a nie 3000.

  • Nie trzeba być jakoś przesadnie rozgarniętym, żeby zauważyć prosty fakt: codziennie baza się poszerza, niemal codziennie dodawane są napisy i/lub lektor. Zauważalne jest też to, że w aplikacji/ na stronie miniaturki są powoli, ale jednak sukcesywnie zmieniane na ich polskie odpowiedniki, że czat na stronie obsługują już polscy konsultanci…Jak ktoś widząc te proste, ale istotne dla klienta zmiany nadal pyta o „poziom zaangażowania” i „inwestowanie w Polsce” to znaczy że problem nie leży po stronie Netflixa…

 3. Ale to wina N czy sprzętu? Jakiś czas minie zanim producenci zgrają aplikacje ze sprzętem i wypuszczą aktualizacje. Dopiero niedawno spolszczono serwis. Wygląda na to, że dobrze sobie z tym poradzili w LG i Sony, gorzej u Samsunga

  • Właśnie nie za bardzo wiem czy to jest wina Samsunga czy N. Kolega ma nowszy telewizor tej firmy (ma nowszą apkę) i lata mu wszystko aż miło.
   Problem wrzucić tą apkę również do modeli sprzed 2-3 lat? Nie sądzę żeby to było uwarunkowane jakimś problemem sprzętowym.

   • Odpowiedziałeś sobie:) to kwestia…czasu i właśnie sprzętu. Mam Samsunga Smart TV z 2010 roku i na pewno nie będę mógł liczyć na Netflixa, dlatego korzystam z Sony blu-ray kupionego rok temu (sama aplikacja N jest z 2014). Dlatego jak przypuszczam sprzęty z lat 2014. 2015 i 2016 bez względu na markę powinny działać ok te starsze 2012-2013 trzeba najprawdopodobniej dostosować, a te z 2010 pewnie… wymienić 🙂

   • Paradoksalnie: O tym czy apka działa dobrze nie decyduje Netflix moim zdaniem. Producent TV „wypuszcza” kolejne wersje we współpracy z N.
    Netflix podpisuje umowę na dystrybucje swojej marki na danym sprzęcie, rekomenduje go oczywiście i informuje o zmianach, ale kwestia wdrożenia danej wersji należy już do producenta.
    Oczywiście mogę się mylić, ale taka ” pełna opieka” nad każdym TV byłaby niemożliwa

  • Mam nowego i starego Samsunga,stary jest z 2013 roku i poza topornym wyglądem tłumaczenie jest identyczne jak na nowym łącznie z ikonkami filmów,wiadomo że jeszcze nie wszystkie pozycje mają tłumaczenia opisów,jedyne co nie jest przetłumaczone to „my list”

   • Czyli to naprawdę kwestia aktualizacji do nowszej wersji, ale na wsparcie modeli 5 letnich i więcej bym nie liczył

   • A na tym starym Samsungu jaką masz wersję apki?
    Ja mam:
    model of TV: Samsung F8000
    Netflix App ver.: 3.22603

    Przed próbą spolszczenia z ich strony, wszystko było ok.
    A teraz tak to spierdzielili że puste pola mam w kilku kategoriach i oczywiście oprócz nazw kategorii nic nie jest spolszczone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...